NIE PRZEGAP OKAZJI I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER JUŻ DZIŚ!  OFERUJEMY 5% RABATU! Timer

LEGO(R) SUPER HEROES 76240 Batman Batmobil Tumbler

The Symbol : 5702017100104
The Availability Of : 5 opak
1243.49
1181.32 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
About this product
Wydawnictwo:
Lego
Wymiary:
582x480x124 mm
Obudowa:
pudełko
Grupa wiekowa:
18+
EAN :
5702017100104

Zestaw LEGO(R) DC Batman(TM) Batmobil(TM) Tumbler (76240) to doskonała gimnastyka dla zdolności konstruktorskich i okazja, by zbudować model oddający styl jednego z najbardziej kultowych pojazdów w historii kina.

Jedyny w swoim rodzaju pancerny pojazd pogromcy zbrodni
Imponujący kolekcjonerski model Tumblera znanego z trylogii filmów o Mrocznym Rycerzu(TM) ma otwierany dach, który pozwala sięgnąć do miejsc kierowcy i pasażera oraz panelu kontrolnego. Wraz z podstawką w pudełku znajdziesz minifigurki Batmana i Jokera(TM). Gotowa replika Tumblera będzie prezentować się wspaniale na mocnej podstawce i będzie źródłem radości jeszcze długo po zakończeniu łączenia klocków.

Zestawy LEGO dla dorosłych
Sięgnij po zestawy konstrukcyjne LEGO dla dorosłych, aby przypomnieć sobie, jaką przyjemność może dawać kreatywne budowanie. Zestawy LEGO dla dorosłych dają wiele satysfakcji i świetnie wyglądają, a przy tym mogą być znakomitym prezentem na urodziny, pod choinkę lub osobistym podarunkiem dla każdego, kto interesuje się budowaniem modeli lub komiksami.

  • Zbuduj jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów kina -- Batmobil z zestawu LEGO(R) DC Batman(TM) Batmobil(TM) Tumbler (76240). Ten atrakcyjny model z klocków LEGO powstał z myślą o dorosłych fanach.
  • W komplecie Batmobil(TM) Tumbler do zbudowania z podstawką oraz minifigurki Batmana(TM) i Jokera(TM).
  • Model opancerzonego pojazdu pogromcy zbrodni to świetny gadżet dla fanów Batmana(TM), który będzie dawać satysfakcję jeszcze długo po zakończeniu kreatywnego budowania.
  • Jesteś dorosłym fanem Batmana(TM) albo miłośnikiem budowania modeli? Ten model z klocków to doskonały projekt konstrukcyjny dla Ciebie!
  • Pojazd ma ok. 16 cm wysokości, 45 cm długości i 25 cm szerokości. Można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO(R) DC Batman(TM).
  • Oderwij się od codzienności i zbuduj fantastyczny Tumbler -- powolna transformacja 2049 klocków LEGO(R) w kolekcjonerski model to doskonały sposób na odstresowanie.
  • Za składanie tego fascynującego modelu możesz brać się natychmiast po otwarciu opakowania -- pomoże Ci w tym wysokiej jakości broszura z instrukcjami budowania.
  • Seria zestawów LEGO(R) zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO(R) spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić -- i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.
Parameters :
Wydawnictwo:
Lego
Wymiary:
582x480x124 mm
Obudowa:
pudełko
Grupa wiekowa:
18+
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :