NIE PRZEGAP OKAZJI I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER JUŻ DZIŚ!  OFERUJEMY 5% RABATU! Timer

Newsweek Psychologia 6/2022 Jak nas zmienia życie

The Symbol : 9772543620212
The Availability Of : 7 opak
19.68
18.7 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
9772543620212

Mieli piękne życie. Dom, praca, dzieci. Podobnie jak my. Czasem pod górę, czasem w dół, zwykłe sprawy. Zupełnie jak u nas. Nagle wszystko się skończyło. Zmieniło w strach, ucieczkę i pożegnania. Z dnia na dzień wszystkie kolory stały się szare i zimne. Na jednym niebie przestało świecić słońce. To, co bezpieczne, znane, bliskie, stało się odległe jak kosmos. Nierealne.

Nasze własne "na co dzień" też nagle zamilkło, choć nasze piękne życie - dom, praca, dzieci - trwa dalej. Tylko stało się ważniejsze, bo bardziej kruche niż wczoraj.

Tyle uczuć, a brakuje słów. Wszystkie dotąd znane stały się zbyt lekkie, jakby opustoszały w środku. Wstydzą się swojej bezradności. Że nic nie znaczą, że zostały tam, w tamtych domach, na tamtych podwórkach i drogach. Utknęły po drugiej stronie. Po tej rodzą się nowe, mieszają w językach, brzmią niby obco, ale bardzo znajomo, rozpoznawalnie. Wzruszenie, lęk, obecność potrzebują słów. Nauczą się słyszeć i rozumieć. Żebyśmy mogli, jak rodzina, żyć razem.

Magazyn poznawczo-praktyczny, przybliżający i opisujący zjawiska związane z psychologią w oparciu o najnowszą wiedzę. Materiały prezentowane w publikacjach mają charakter problemowy, traktują człowieka holistycznie, a psychologię jako dziedzinę interdyscyplinarną. Gwarantem jakości treści jest redaktor prowadząca Iwona Zabielska-Stadnik, wieloletni dyrektor takich tytułów jak ,,Przekrój" czy ,,Zwierciadło" (wprowadzała na rynek magazyn ,,Sens"), niezależny konsultant ds. mediów, dziennikarka i redaktorka. Każde wydanie powstaje we współpracy z najlepszymi ekspertami i praktykami, którzy specjalizują się w dziedzinach związanych z psychologią.

Parameters :
Wydawnictwo:
Ringier Axel Springer Polska
Autor:
praca zbiorowa
Rok wydania:
2022
Oprawa:
broszurowa
Stron:
118
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :