Auto na Akumulator BMW I8 JE1001 Niebieski
The Symbol : 5161
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 5161
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Niebieski model BMW i8 na akumulator
Auta spod szyldu niemieckiej marki BMW odznaczają się ogromem zalet. Pierwsze, na co każdy przechodzień zwróci uwagę, to rewelacyjna, przypominająca pełnowymiarowy pojazd dla dorosłych konstrukcja, natomiast to nie wszystko, co ukrywa to auto. Dziecięca wersja modelu BMW i8 to także fantastyczne wnętrze, pozwalające poczuć się każdemu kilkulatkowi jak za kierownicą prawdziwego auta. Zdecyduj się na akumulatorowy pojazd i rozwiń w dziecku pasję, którą w przyszłości będziecie mogli wspólnie dzielić.
Sportowy wariant akumulatorowego BMW to fuzja ogromnej mocy silników z rewelacyjnym, nowoczesnym designem, razem stanowiącym doskonałą całość. Dziecięce BMW i8 zostało zaprojektowane z myślą o maluchach, które ukończyły 3. rok życia. By rozpocząć wesołą zabawę, należy uruchomić pojazd, wciskając przycisk startu, czemu towarzyszą dźwięki przypominające pracę prawdziwego silnika, a także załączenie oświetlenia LED . Miniaturowa wersja BMW zasilana jest akumulatorem 12V4,5Ah, który w duecie z silnikami o mocy 2x45W pozwala na fantastyczną zabawę w trzech różnych prędkościach. Dużą zaletą prezentowanego wariantu dziecięcego modelu jest wolny start, gwarantujący łagodne rozpoczęcie jazdy.
Wewnątrz pojazdu umieszczono różnorodne detale, podnoszące jakość odwzorowania elementów inspirowanych pełnowymiarowym pojazdem dla dorosłych. Maluch ma do swej dyspozycji miękki fotel wykonany z ekoskóry, którego szerokość gwarantuje wygodną i komfortową podróż. Na kokpicie znajduje się kierownica o ergonomicznym kształcie, której wielkość dostosowano do wymiarów rączek kilkuletnich dzieci. Kolejną ciekawostką, którą ukrywa w sobie BMW i8, jest panel audio umożliwiający odtwarzanie ulubionych piosenek z odtwarzacza MP3 i kart pamięci, a także poprzez podłączenie nośników pamięci do gniazda USB. Deska rozdzielcza pojazdu małego kierowcy posiada dodatkowe podświetlenie, co sprawia, że imitacje wskaźników i zegarów wyglądają jak prawdziwe. Jesteśmy pewni, że wyposażenie prezentowanego pojazdu spodoba się każdemu dziecku — zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.
Sportowe auto na akumulator BMW i8 do złudzenia przypomina swą wersję zaprojektowaną dla dorosłych kierowców. Solidna i mocna konstrukcja w duecie z wysokogatunkowymi, trwałymi materiałami gwarantuje każdemu dziecku rewelacyjną zabawę na długie lata. Przyciemniana przednia szyba, a także światła LED o kształcie typowym dla marki BMW kształcie dodadzą pojazdowi niecodziennego,jedynego w swym rodzaju charakteru. Drzwi o półokrągłym zakończeniu posiadają wewnętrzną blokadę przed samoczynnym uchyleniem w czasie jazdy, co w połączeniu z dołączonymi do fotela pasami zwiększą bezpieczeństwo i komfort podróżującego autkiem dziecka. Prezentowany model BMW przyciąga uwagę oryginalną licencją , typowym wzornictwem, dbałością o najmniejszy detal konstrukcji, a także odczuwalnym wysokim komfortem użytkowania.
Według zaleceń producenta, prezentowany pojazd akumulatorowy BMWi8 przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Posiadamy jednak świetne rozwiązanie dla wszystkich maluszków, które również chcą móc podróżować swym autkiem. Wystarczy, że opiekunowie lub rodzice dziecka użyją dołączonego do zestawu pilota 2.4G, który pozwoli przejąć stery pojazdu — w budowie pilota uwzględniono przyciski do sterowania przód/tył,,skrętu prawo/lewo zmiany prędkości czy awaryjnego zatrzymania.
Wymiary opakowania:
116*59*31 cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | BMW |
| Model | BMW i8 JE1001 |
| Kolor | Niebieski |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 115cm x 73cm x 46cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 14,5 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg, 30 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 65 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 120 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 45500 |
| Kod producenta | 5161 |
| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Długość pojazdu | 115 |
| Szerokość pojazdu | 73 |
| Liczba miejsc | 1 |
| Liczba drzwi | 2 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl