JAGUAR F-PACE S, WERSJA LAKIEROWANA, MIĘKKIE KOŁA, MIĘKKIE SIEDZENIE/LS-818
The Symbol : LS-818-LAKIER-CZERWONY
The Availability Of : 0 opak
Price: 1420.64
The Symbol : LS-818-LAKIER-CZERWONY
The Availability Of : 0 opak
Price: 1420.64
Prezentacja pojazdu:
Absolutna nowość !!!!!!
Auto które właśnie w tej wersji robi wrażenie.
Auto na licencji
Auto JAGUAR F-PACE S
W WERSJI Z RADIEM FM
z miękkimi kołami EVA i miękkim siedzeniem.
Dzięki nowoczesnemu panelowi, dziecko w swoim aucie może SŁUCHAĆ RADIA lub podłączyć telefon .
Dodatkową atrakcją są światła.
najmocniejsza wersja pojazdu z wspaniałym wyposażeniem.
Napędzany dwoma silnikami 45 W "STRONG 2"
amortyzatory kół tylnych i przednich, sterowanie pojazdem za pomocą pilota .
Pilot 2.4 Ghz z hamulcem i trzema prędkościami jazdy
Kolor czerwony lakierowany :
























Opis na podstawie wybranego koloru:

Miękkie koła EVA:

Miękkie siedzenie z pasami:

Panel z RADIEM FM, wejściem USB,Aux, slotem na kartę.
Wgrane piosenki, wskaźnik naładowania akumulatora.

W kierownicy klakson i obsługa panelu.

Włącznik główny oraz dźwignia zmiany kierunku jazdy



Oświetlenie:


Na wszystkich kołach amortyzatory animacja przykładowa na podstawie
innego modelu z amortyzatorami:

Opis przedmiotu:
AUTO JAGUAR F-PACE S w wersji z RADIEM FM z miękkimi kołami EVA oraz miękkim siedzeniem zasilane na 12 V z napędem na dwa koła zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę. Dzięki zastosowanym najmocniejszym silnikom 45 W, auto jeździ po nierównym terenie bez żadnych problemów, a dodatkowo silniki te są bardzo dobrej jakości. Najciekawszą funkcją pojazdu RADIO FM w dzięki któremu dziecko może słuchać swoje ulubione bajeczki.
Ciekawym elementem jest oświetlenie pojazdu - świecące światła przednie i podświetlana deska z logiem JAGUARA
Auto posiada amortyzatory , które zapewniają młodemu kierowcy pełen komfort jazdy podczas jazdy w terenie. Duże miękkie koła EVA
Podświetlana deska rozdzielcza pojazdu wraz z panelem , podłączenie USB i RADIEM FM - daje możliwość połączenia np. telefonu
Zdalne sterowania pojazdem system ESW 2.4 Ghz
Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą Pociechy - w każdej chwili mogą zareagować pilotem na jazdę swojego Dziecka (w innych modelach jest możliwa jazda na zdalnym sterowaniu tylko po przełączeniu włącznika R/C, tutaj takiego przełącznika nie ma). Dzięki właśnie takiemu rozwiązaniu kiedy Rodzice widzą że dziecko jedzie w złym kierunku mogą natychmiast zareagować pilotem - zmienić kierunek jazdy lub w tej wersji natychmiast zatrzymać pojazd - funkcja STOP w pilocie. Dodatkowo z pilota jest możliwe ustawienie 1 z 3 prędkości jazdy.
Zdecydowanie jest to jedno z najbezpieczniejszych i najlepszych rozwiązań w pojazdach na akumulator.
Zdecydowanie jest to jedno z najbezpieczniejszych i najlepszych rozwiązań w pojazdach na akumulator.
Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat STRONG 2
Auto posiada:
| Napęd: | Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 1x12V 7ah |
| Ładowarka: | 220-240 V 50 Hz 12V DC 1000 MA |
| Pilot: | Tak, sterownie przód/tył, lewo/prawoz kontrola rodzicielską czyli w każdej chwili Rodzic może przejąć kontrolę nad pojazdem za pomocą pilota i skręcić kołami w lewo lub prawo lub zatrzymać pojazd za pomocą funkcji STOP, 3 prędkości jazdy |
| Pasy bezpieczeństwa | Tak |
| Koła: | Koła miękkie EVA - pełen komfort jazdy |
| Wymiary pojazdu: |
|
| Max obciążenie pojazdu | 30 kg |
| Waga pojazdu | 20 kg |
| Prędkość i jazda | łącznie 3 biegi bieg wolny 2,5- 3 km/h, bieg szybki do 5-6 km/h, jazda w przód i w tył, idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła, |
| Komfort jazdy: |
|
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie, podświetlana tablica rozdzielcza. |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu lub po naciśnięciu przycisku hamulca na pilocie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak, głos pracy silnika, klakson, piosenki dyskotekowe bardzo melodyjne, |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin, przed pierwszym użyciem należy ładować akumulator około 18 godzin |
| Dodatkowe funkcje: | Dźwięki klaksonu, melodie , dźwięk uruchamiana silnika oraz amortyzatory tył/przód dające komfort jazdy, składane lusterka Slot na USB daje możliwość odtwarzania muzyki z dowolnego źródła. Radio FM Hamulec, bezzakłóceniowy pilot 2.4 Ghz |
| pisemna 12 miesięcy | |
| Wymiar opakowania | 131 cm x 66 cm x 37 cm |
| Waga z opakowaniem. | 25 kg |
| Wymiar tablicy: | Rejestracja z przodu: 15x4 cm Rejestracja z tyłu:15x5 cm |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut. |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl