No goods

Kapitan Nauka Jakie to ciekawe. Na budowie. KS1205

The Symbol : KS1205

Pojazdy na budowie

The Availability Of : 0 opak

Price: 13.77

opak
Orders by phone: 501-031-535

Availability payment and delivery

Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
9788366237032

Wyrusz na pełną wrażeń wyprawę do świata budowy! „Jakie to ciekawe. Na budowie" to edukacyjna książeczka, która w przystępny i atrakcyjny sposób przybliża najmłodszym pracę maszyn, pojazdów i ludzi tworzących place budowy.
W środku czekają kolorowe ilustracje oraz zadania przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Mali odkrywcy poznają różne rodzaje maszyn budowlanych, dowiedzą się, do czego służą, i nauczą się rozpoznawać elementy powstających konstrukcji.

Książeczka rozwija :

  • spostrzegawczość,
  • logiczne myślenie
  • ciekawość technicznego świata.
    Poręczny format sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży czy podczas spaceru. Treści opracowane przez specjalistów wspierają harmonijny rozwój dziecka oraz zachęcają do poznawania otoczenia poprzez zabawę i obserwację.
    Seria Kapitan Nauka to gwarancja nauki przez zabawę - pełnej radości, kolorów i inspirujących odkryć dla małych inżynierów!
Parameters :
Wydawnictwo:
Edgard
Wiek:
2+
Płeć:
dziewczynka
Waga:
ok. 0,15kg
Autor:
praca zbiorowa
Rok wydania:
2019
Oprawa:
twarda
Stron:
10
Format:
15 x 15 x 2 cm
Tytuł:
Kapitan Nauka. Jakie to ciekawe. Na budowie
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question