LEAN CARS Auto na Akumulator Buggy S2588 Niebieskie
The Symbol : 4605
The Availability Of : 8 opak
Price: 1350.00 Price before promotion: 1529.50 -12%
The Symbol : 4605
The Availability Of : 8 opak
Price: 1350.00 Price before promotion: 1529.50 -12%
Auto na Akumulator Buggy S2588
Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat marzy o tym, by móc prowadzić samochód? Możesz mu to umożliwić, obdarowując go samochodem akumulatorowym w terenowej odsłonie. Pozwól dziecku poczuć odpowiedzialność i samodzielność, jakie płyną z użytkowania nieosiągalnego dla niego sprzętu. Pamiętaj, że solidnie wykonany sprzęt to podstawa - dlatego bez obaw wybierz terenowego Buggy S2588.
Pojazd S2588 z napędem na cztery koła zaprojektowano z dbałością o najmniejszy szczegół, co wpływa na pozytywne odczucia młodego rajdowcy. Trwała i masywna konstrukcja w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami odpowiadają za doskonałą zabawę przez długie lata oraz odporność na uszkodzenia. Atrakcyjność modelu podnoszą otwierane drzwi i amortyzatory, na których jest osadzony, dzięki czemu jazda po nierównych i wyboistych terenach będzie dużo przyjemniejsza i pełna przygód. Ten dziecięcy samochód akumulatorowy z pewnością sprosta oczekiwaniom młodych fanów motoryzacji. Dlaczego? Warto zwrócić uwagę na jego realny design, silnik 4x45W, automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami oraz możliwość sterowania pojazdem za pomocą pilota.
Tak jak wspomnieliśmy, akumulatorowe auto nie oznacza, że Twoje dziecko może prowadzić je w pełnej swobodzie - zawsze możesz kontrolować jego prędkość, używając zdalnego sterowania. Model ten przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia, jednak pod czujną opieką rodzica mogą z niego korzystać nawet młodsi kierowcy. Terenowe auto S2588 posiada certyfikat CE, zapewniający o bezpiecznym użytkowaniu. Urozmaić rodzinne spacery z młodym miłośnikiem aut za kierownicą.
Wymiary opakowania: 135 x 90 x 55 cm
Waga opakowania: 37 kg
| Informacje o produkcie | |
| Pojazd na akumulator | |
| Model | S2588 |
| Kolor | Niebieski |
| Dane Techniczne | |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 136cm x 93cm x 104cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 27 kg |
| Max. Obciążenie | 59kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Wyposażenie | |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, Mikro SD, Możliwość wyboru źródła dźwięku, Bluetooth |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl