Opowieści nie tylko z tej ziemi.

The Symbol : 9788320555707

The Availability Of : 4 opak

Price: 32.97

Lowest price in the last 30 days:
26.1
31.32 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535

Availability payment and delivery

Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
9788320555707
Książka powstała na podstawie wyboru tekstów popularnonaukowych i naukowych jakie autor zamieścił na przestrzeni lat w swoich publikacjach naukowych oraz popularnych książkach i artykułach w czasopiśmie ,,Wszechświat" w latach 2010-2013. Tematycznie, zawiera opowieści ukazujące ścisłe związki, poprzez które środowisko przestrzeni kosmicznej wpływa na nasze życie codzienne. O związkach tych nie myślimy na co dzień, a postrzegamy je zazwyczaj w postaci nieoczekiwanych zjawisk, czasami wręcz katastroficznych, które zmieniają losy nie tylko jednostek ale decydują o ginięciu gatunków. Ukazuje również w perspektywie poznania coraz to nowych planet z innych układów pozasłonecznych, miejsce Ziemi we wciąż zmieniającym się środowisku kosmicznym.
  Autor jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Queenslandzkiego w Brisbane, Australia. Ukończył studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w 1981 roku obronił także doktorat. Po doktoracie zajmował się badaniami materii pozaziemskiej. Jako pierwszy prowadził badania gruntu księżycowego w Polsce. Od 1992 roku mieszka w Australii; w roku 2011 jako Profesor Wizytujący prowadzi cykl wykładów na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.
  Autor wielu oryginalnych prac naukowych, siedmiu książek oraz periodyku ,,Wszechświat", popularyzujący wiedzę o przestrzeni kosmicznej i planetach.
   wszyscy psychole wszak - TO TEŻ SĄ LUDZIE.  Jednym ze składników ,,bycia człowiekiem" jest właśnie ludzka niedoskonałość, ułomność, psychiczna słabość również. Choroba. Jakakolwiek.
  Nie można o tym zapomnieć.
Parameters :
Wydawnictwo:
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Autor:
Marek Żbik
Rok wydania:
2014
Oprawa:
broszurowa
Stron:
198
Format:
15x21 cm

Safety Information

For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended

It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.

 

CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys

 

For children over 3 years of age

 

It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive - Compliant with the EN-71 standard - Safety of toys

Manufacturer details

ATENEUM M KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

Responsible person

ATENEUM
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question