Auto na Akumulator Jaguar F-Type Czerwony Lakier
The Symbol : 3783
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 3783
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Czerwony, lakierowany Jaguar F-Type na akumulator
Pierwszy Jaguar oznaczony symbolem SVR już jest w zasięgu ręki Twojego małego kierowcy. Następca legendarnego Jaguara E-Type stworzony jest po to, by cieszyć i dawać radość płynącą z jazdy — prezentowany pojazd sprosta wymaganiom zarówno każdego małego kierowcy, jak i jego rodziców.
Sportowe auto posiada oryginalną licencję marki Jaguar, dzięki czemu oznaczone jest rozpoznawalnym logo z wizerunkiem dzikiego kota w wielu centralnych miejscach, takich jak kierownica, kołpaki czy w przedniej i tylnej części błyszczącej, lakierowanej karoserii. Licencja ta sprawia, że auto jest równie doskonałe, jak jego pełnowymiarowy odpowiednik — czerwony Jaguar F-Type dopracowany jest w najdrobniejszym detalu, co widać już na pierwszy rzut oka.
Pod „maską" rewelacyjnego samochodu sportowego ukryto szereg podzespołów, które połączone ze sobą gwarantują fantastyczną zabawę i radość wymalowaną na twarzy każdego malucha. Zminiaturyzowany pojazd zasilany jest silnikiem 2x45W oraz akumulatorem 12V4,5Ah, które umożliwiają osiągi od 3 do 5 km/h. Auto posiada automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami, dzięki czemu każdy kierowca dobierze odpowiednie tempo jazdy do swych umiejętności.
A jak prezentuje się wnętrze czerwonego, lakierowanego Jaguara F-Type? Mały kierowca ma do swej dyspozycji proste wnętrze, które nie odciąga uwagi od drogi — projektanci modelu F-Type stawiają bezpieczeństwo i design na równi. Podwójna kanapa dla kierowcy została wykonana z ekoskóry o ciemnym odcieniu — zdobią ją pikowane elementy, wzorowane na sportowych fotelach umieszczonych w wersji samochodu dla dorosłych. Tuż przed nią umieszczono obrotową kierownicę o ergonomicznym kształcie, która posiada klakson i przycisk muzyczny, co w dużym stopniu urozmaica zabawę.
Kokpit w pojeździe małego kierowcy nie pozostawia nic do życzenia — podświetlana deska rozdzielcza sprawia wrażenie, że mały kierowca znajduje się w prawdziwym aucie. Nie zapomniano o zegarach i wskaźnikach, imitujących obrotomierz i prędkościomierz, a także panelu muzycznym połączonym z funkcją odtwarzania plików MP3. Zewnętrze elementy, wzorowane na pełnowymiarowym pojeździe, takie jak sportowy układ wydechowy, przyciemniana przednia szyba czy światła LED zachodzące na boki samochodu, a także detale w formie czerwonych zacisków hamulcowych, chowanych klamek czy oznaczeń wersji nadają Jaguarowi F-Type niepowtarzalnego charakteru, czyniąc go fenomenem.
Czerwony, pokryty błyszczącym lakierem Jaguar przeznaczony jest dla wszystkich maluchów, które osiągnęły 3. rok życia. Jeśli jednak chcecie sprawić niespodziankę młodszemu dziecku, mamy na to rozwiązanie — w zestawie znajduje się pilot 2.4G, umożliwiający zdalne sterowanie pojazdem przez rodziców i opiekunów. Wybierzcie czerwonego Jaguara F-Type, a nie będziecie zawiedzeni — oznaczenie certyfikatem CE, wykonanie z atestowanych materiałów najwyższej jakości i staranne wykończenie sprawią, że mały kierowca będzie zachwycony.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jaguar F-Type |
| Kolor | Bordowy Lakierowany |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 110 x 65 x 48 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Wymiar Opakowania | 111 x 58 x 29 cm |
| Masa Własna | 14kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | Przycisk START/STOP |
| Fotele | Ekoskóra |
| Amortyzatory | 4 |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Mikro SD, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 111 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 58 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 29 |
| Waga gabarytowa w gramach | 31117 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl