Auto na Akumulator Mercedes CLS 350 Czarny
The Symbol : 5175
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 5175
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Auto na Akumulator Mercedes CLS 350
Samochody oznaczone logo marki Mercedes są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów. Prezentowany model spod znaku trójramiennej gwiazdy ukrywa w sobie wiele nowinek technologicznych, co w połączeniu z przyciągającym wzrok designem sprawia, że można określić go synonimem ekskluzywności. Jeśli Twoje dziecko już od pierwszych lat życia fascynuje się mijanymi podczas spaceru pojazdami, spraw mu ogromną radość, wręczając mu własnego, Mercedesa CLS. Radość gwarantowana!
Dziecięce auto odznacza się wieloma zaletami — dwoma mocnymi silnikami po 45W każdy, kołami EVA wykonanymi ze specjalnego tworzywa sztucznego, a także pilotem 2.4G, który pozwoli rodzicom na sprawowanie kontroli nad pojazdem małego rajdowca. Elementy te w połączeniu z mocnym akumulatorem sprawiają, że pojazd jest nie tylko rewelacyjnie wykonany, ale gwarantuje fantastyczną, bezpieczną zabawę. Dziecięce autko posiada automatyczną skrzynię biegów, umożliwiającą jazdę w prędkości od 2 do 5 km/h.
Wnętrze pojazdu prezentuje się tak samo dobrze, jak jego nadwozie. Fotel, kierownica i pozostałe elementy zostały skąpane w czerni, co rewelacyjnie łączy się z kolorem nadwozia. Mały kierowca ma do swej dyspozycji miękki, wykonany z ekoskóry jednoosobowy fotel połączony z pasem bezpieczeństwa.
Obsługa dziecięcego pojazdu na oryginalnej licencji Mercedesa jest bardzo prosta. Wystarczy wcisnąć przycisk w stacyjce, by móc rozpocząć wesołą podróż. Jesteśmy przekonani, że ta wersja akumulatorowego Mercedesa skradnie serce każdego malucha, gwarantując mu rewelacyjną i rozwijającą zabawę. Dzięki samodzielnemu prowadzeniu pojazdu dziecko usprawni swe zdolności manualne oraz logiczne myślenie, a także stanie się bardziej odpowiedzialne.
Pojazd na akumulator został wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu oznaczono go certyfikatem CE. Mercedes CLS przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia, jednak możliwość sterowania nim za pomocną dołączonego do zestawu pilota 2.4G, umożliwia zabawę nawet młodszym pociechom. Montaż auta jest prosty, zajmuje około 20-30 minut.
Wymiary opakowania: 105 cm x 55 cm x 26 cm
Waga z opakowaniem : 13,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes CLS 350 KL1666 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 104 cm x 60 cm x 50 cm |
| Prędkość | 2-5 km/h |
| Masa Własna | 11kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Podświetlana deska rozdzielcza, Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 60 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 110 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 33000 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl