Auto na Akumulator Range Rover Biały
The Symbol : 7756
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 7756
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Auto na akumulator Range Rover
Dziecięcy pojazd na akumulator będzie dobrym wyborem dla każdego malucha uwielbiającego spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Auto fantastycznie sprawdzi się podczas wszelkich wycieczek i spacerów, pozwalając malcowi na odpoczynek na znajdującej się wewnątrz pojazdu miękkiej kanapie. Rozwiń w swym dziecku pasję, dzięki której w przyszłości będziecie mogli razem pokonywać szerokie drogi. Pozwól swemu kilkulatkowi poczuć samodzielność i wolność płynące z prowadzenia auta na akumulator!
Dziecięcy samochód aż do złudzenia przypomina prawdziwe, pełnowymiarowe auto dla dorosłych. Świadczy o tym dokładne odwzorowanie najistotniejszych elementów konstrukcji pojazdu — mowa między innymi lusterkach bocznych czy przednim oświetleniu LED, zwiększającym zarówno widoczność, jak i bezpieczeństwo dziecka na drodze, a także otwieranych drzwiach czy imitacji klamek, czyniących miniaturową wersję pojazdu czymś równie doskonałym, jak auto dla dorosłych.
Dziecięce autko na akumulator swym rozmiarem dostosowane jest do kilkuletnich dzieci. Solidna, masywna konstrukcja pojazdu została wykonana z wysokogatunkowych materiałów, co odpowiada za długą żywotność i odporność na częste użytkowanie. Elektryczne auto dla dzieci zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu, co zadowoli gusta nie tylko najmłodszych miłośników motoryzacyjnych zabawek, ale i ich opiekunów. Dopracowane wnętrze i elementy imitujące realne wyposażenie sprawią, że każda pociecha poczuje się jak w prawdziwym samochodzie.
Obsługa elektrycznego autka dla dziecka jest bardzo prosta. Wystarczy, że mały kierowca wciśnie nóżką przycisk gazu, a następnie będzie sterować swym pojazdem przy użyciu kierownicy. Jeśli jednak chcecie pomóc swojemu maluchowi, możecie skorzystać z dołączonego do zestawu innowacyjnego pilota 2.4G, który pozwoli Wam na sprawowanie pełnej kontroli nad pojazdem. Możecie włączać i wyłączać pojazd, a także zmieniać prędkość lub kierunek jazdy.
Auto wyposażone jest w dwa silniki oraz akumulator 12V4,5Ah, co pozwala na jazdę w prędkości od 3 do 5 km/h.
Dziecięcy model lakierowanego samochodu według zaleceń producenta przeznaczony jest dla wszystkich dzieciaków, które ukończyły 3. rok życia — jedynym ograniczeniem jest maksymalna waga 30 kg.
Wymiary auta: 108 cm x 66 cm x 53 cm
Waga auta: 15,5 kg.
Wymiary opakowania: 109 cm x 56 cm 36cm
Waga z opakowaniem: 18,5 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Range Rover |
| Model | Range Rover |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 108cm x 66cm x 52cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 15,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg, 30 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3 |
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | RANGE ROVER 2x45W |
| Wiek dziecka | 12 m + |
| Długość pojazdu | 108 |
| Szerokość pojazdu | 66 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.5 |
| Długość towaru w centymetrach | 60 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 115 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 46000 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl