Auto na Akumulator Toyota Hilux Czarny
The Symbol : 7644
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 7644
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Auto na Akumulator Toyota Hilux
Toyota Hilux to pojazd, który jest przystosowany do radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach. Pokona górki, nierówną drogę i obciążenie. Co powiecie na model na akumulator, który z pewnością sprawi każdemu dziecku ogromną przyjemność?
Auto na akumulator Toyota Hilux jest doskonałą propozycją dla dzieci, które lubią masywne i terenowe samochody. Miękka, szeroka kanapa, przyciemniana przednia szyba i oświetlenie są gwarancją przeżyć nie do zapomnienia. Wnętrze dziecięcej Toyoty Hilux napędzanej przez dwa akumulatory o mocy 12V 7Ah i cztery silniki po 45W spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego młodego kierowcy.
Ta wersja auta na akumulator Toyota Hilux jest doskonałą propozycją zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kolor modelu połączony z ciemnym wnętrzem sprawi, że auto będzie ulubioną zabawką Twojego dziecka. Podświetlana konsola zawierająca tablicę rozdzielczą i liczne przełączniki i regulatory sprawi, że kilkulatek poczuje się jak pełnoprawny, dorosły kierowca. Ergonomiczna Kierownica, a także radio FM to coś, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego malucha. W konstrukcji radia umieszczono port USB, a także wejście MP3, dzięki czemu maluch będzie mógł podróżować w towarzystwie swych ulubionych melodii.
Samochód na akumulator Toyota Hilux charakteryzuje się opcją biegu wolnego i szybkiego, dzięki czemu ma możliwość osiągnięcia prędkości od 3 do 5km/h, hamując automatycznie po zwolnieniu pedału gazu przez młodego kierowcę. Model Toyoty przeznaczony jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia, jednak pod czujnym okiem opiekunów z powodzeniem mogą korzystać z niego dzieci w młodszym wieku. Dużą pomoc przyniesie pilot 4.2G, wyposażony w przyciski umożliwiające sterowanie pojazdu przez dorosłego. Toyota posiada certyfikat CE, co jest zapewnieniem bezpiecznej zabawy.
Wymiary opakowania: 139 x 76 x 56 cm
Wagaz opakowaniem : 37 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Toyota |
| Model | Toyota Hilux DK-HL850 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 140cm x 92cm x 74cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD, Bluetooth, FM Radio |
| Długość towaru w centymetrach | 80 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 150 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 120000 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl