• Categories
  • Career Paths: Agriculture SB DigiBook

The Symbol : 9781471562389
89.29
opak To the virus Vault
Reviews
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 2 opak
EAN 9781471562389

Orders by phone: 501-031-535

Leave your phone

Kod aktywacyjny pozwala na dostęp do DigiBooka, czyli cyfrowej wersji podręcznika.

DigiBook zawiera:

  • pełny materiał z podręcznika drukowanego
  • interaktywne zadania
  • nagrania audio
  • filmy
  • słowniczek angielsko-angielski z wymową audio
  • test po każdej z 3 głównych części podręcznika
  • statystyki postępów ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.

Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.

Wymagania instalacyjne dla urządzeń stacjonarnych:

  • MS Windows Vista (wymagany Internet Explorer 9)
  • MS Windows 7, 8.1, 10 (wymagany Internet Explorer 11)
  • macOS 10.11+
  • macOS 10.15+

Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

  • Android - aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
  • iOS - aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)

Jeden użytkownik może zainstalować aplikację na 3 urządzeniach.

Wydawnictwo Express Publishing
Autor Neil O'Sullivan, James Libbin
Rok wydania 2021
Oprawa broszurowa
Stron 39
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Ask a question