Instrumentarium i techniki zabiegów w chirurgii...

The Symbol : 9788301240486

The Availability Of : 5 opak

Price: 178.32

opak
Orders by phone: 501-031-535

Availability payment and delivery

Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
9788301240486

Kolejna książka z serii Instrumentarium i techniki zabiegów operacyjnych. Została przygotowana przez zespół wybitnych specjalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie chirurgii dziecięcej w Polsce.

W publikacji kompleksowo omówiono zagadnienia z różnych dziedzin chirurgii dziecięcej - kardiochirurgii, neurochirurgii, ortopedii, okulistyki, urologii, otolaryngologii, chirurgii rekonstrukcyjnej, a także chirurgii ogólnej.

Każdy rozdział zawiera opisy poszczególnych procedur operacyjnych, rozpoczynając od przygotowania sprzętu i sali operacyjnej, poprzez wybór rodzaju znieczulenia, a kończąc na szczegółowych opisach etapów operacji.

Ogromnym atutem opracowania jest materiał ilustracyjny, w tym opisy instrumentariów stosowanych podczas zabiegów.

Mamy nadzieję, że publikacja "Instrumentarium i techniki zabiegów w chirurgii dziecięcej" będzie codziennym towarzyszem w życiu zawodowym pielęgniarek operacyjnych i młodych adeptów chirurgii.

Parameters :
Wydawnictwo:
PZWL
Autor:
praca zbiorowa
Rok wydania:
2025
Oprawa:
broszurowa
Stron:
670
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question