Gra Elektroniczna Tetris Brick Game Różowa
Gra Elektroniczna Tetris Brick Game Różowa
Tetris jest jedną z najbardziej popularnych gier mających za zadanie trenowanie umysłu. Zadaniem jest odwracanie klocków o różnych kształtach w sposób umożliwiający ułożenie ich na planszy tak, by zapełnić cały wiersz. Uzupełniony wiersz znika, pozostawiając miejsce na kolejne elementy — aż do czasu, gdy nie zabraknie go na wyświetlaczu. W czasie gry możne sprawdzić, jaki klocek będzie następny, dzięki czemu użytkownik ma możliwość analitycznego przemyślenia, jaki powinien być jego kolejny ruch. Z każdym usuniętym wierszem wzrasta prędkość gry, a elementy opadają szybciej.
Gra elektroniczna składa się z wyświetlacza oraz białych przycisków odpowiadających za funkcje gry. Możemy nimi uruchomić i wyłączyć grę, zatrzymać rozgrywkę, wyłączyć dźwięki lub zresetować planszę, by móc zacząć układać klocki od początku. Pozostałe przyciski służą do nawigacji podczas gry, a także obracania klocków. Wersja gry elektronicznej o dużym ekranie umili czas zarówno dziecku, jak i dorosłemu. Rewelacyjnie sprawdzi się w przerwie pomiędzy zajęciami, a także w autobusie lub w domu podczas relaksu.
Zabawka jest zgodna z normą EN 71, według zaleceń producenta polecana jest dla wszystkich dzieci powyżej 5. roku życia. By móc korzystać ze wszystkich funkcji zabawki, należy włożyć do niej dwie sztuki baterii AA 1.5 V, które nie są dołączone do zestawu. Kieszonkowa gra elektroniczna Tetris zapakowana jest w ozdobne, kartonowe pudełeczko.
Wymiary produktu:
- 14 cm x 7 cm x 2 cm.
Wymiary opakowania:
- 14,5 cm x 7,5 cm x 2,5 cm.
Informacje o produkcie | |
Ilość w kartonie wewnętrznym | 120 szt. |
Ostrzeżenie! | Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 5 lat |
Płeć | unisex, Chłopcy, Dziewczynki |
Wiek | 5+ |
Długość towaru w centymetrach | 10 |
Wysokość towaru w centymetrach | 20 |
Szerokość towaru w centymetrach | 10 |
Waga gabarytowa w gramach | 333.33 |
Safety Information
Dz CE|Zgodne z EN-71 Certyfikat CE|Zgodne z EN-71 730260740
Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować
opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.
Dz CE|Zgodne z EN-71 Certyfikat CE|Zgodne z EN-71
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Manufacturer details
LEAN Toys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
511024753
[email protected]
Responsible person
LEAN Toys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
511024753
[email protected]