NIE PRZEGAP OKAZJI I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER JUŻ DZIŚ!  OFERUJEMY 5% RABATU! Timer

Warzywa na balkonie

The Symbol : 9788328365827
The Availability Of : 3 opak
19.70
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
9788328365827
Domowy ogród w stylu zero waste
Pięknie ukwiecony, ozdobny balkon - wszyscy znamy ten widok. Może nawet sami mamy na balkonie namiastkę ogrodu. Rośliny ozdobne pomagają się zrelaksować i mają pozytywny wpływ na samopoczucie - to wiadomo nie od dzisiaj. Jednak uprawianie warzyw w domowych warunkach to jeszcze stosunkowo świeży, choć zyskujący coraz większą popularność trend.
Skąd ta wzrostowa tendencja? Przede wszystkim jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Unikamy żywności z niepewnych źródeł, chemicznie wzbogacanej, spryskiwanej, produkowanej nierzadko w sposób mający więcej wspólnego z przemysłem niż ogrodnictwem. Nic nie daje takiej pewności jak własna uprawa. Balkonowy ogród warzywny zapewne nie uwolni nas całkowicie od konieczności wizyt w sklepach, ale dostarczy radości i satysfakcji ze spożywania wyhodowanych własnymi rękami warzyw i ziół. A przy tym nasza balkonowa grządka wciąż może spełniać funkcję dekoracyjną - rośliny spożywcze z powodzeniem można łączyć z ozdobnymi.
Michał Mazik, praktykujący ogrodnik, dziennikarz i bloger od lat specjalizujący się w tematyce ogrodniczej, pomoże w zbudowaniu ogrodu warzywnego od podstaw i doradzi w najważniejszych kwestiach, które zebrał w tej książce:
dobór sadzonek i odpowiednich pojemników
wybór ziemi i podłoża do wysiewu
nawadnianie i nawożenie
zabiegi pielęgnacyjne
walka z chwastami i ze szkodnikami
Powodzenia i smacznego!
Parameters :
Wydawnictwo:
Septem
Autor:
Michał Mazik
Rok wydania:
2021
Oprawa:
broszurowa
Stron:
336
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :