• Categories
  • Atlas elektroencefalografii

80.44
opak To the virus Vault
Order within
and we will send the package today
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 5 opak
EAN 9788323343110

Orders by phone: 501-031-535

Leave your phone
Atlas elektroencefalografii to unikatowa pozycja na polskim rynku wydawnictw medycznych, zawierająca 300 starannie wybranych zapisów EEG, zarejestrowanych według współczesnych standardów diagnostycznych.
Bogata kolekcja prawidłowych elektroencefalogramów oraz artefaktów będzie przydatna lekarzom rozpoczynającym naukę w pracowniach EEG.
Zapisy EEG pacjentów z rzadkimi chorobami neurologicznymi i ogólnoustrojowymi pozwolą pogłębić wiedzę doświadczonym neurofizjologom i technikom EEG.
Elektroencefalogramy wykonywane podczas planowej diagnostyki u pacjentów z różnymi rodzajami napadów padaczkowych oraz innymi chorobami neurologicznymi będą pomocne w codziennej praktyce klinicznej neurologów i lekarzy specjalizujących się w neurologii, ale także psychiatrów, psychologów i pedagogów.
Liczne zapisy EEG wykonane u pacjentów w stanie zagrożenia życia ułatwią postawienie diagnozy na oddziałach intensywnej opieki medycznej.
Dr n. med. Magdalena Bosak od wielu lat pracuje w Katedrze Neurologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum i w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadzi Pracownię Elektroencefalografii i Poradnię Przeciwpadaczkową. Jej zainteresowania naukowe obejmują zaburzenia psychiczne u pacjentów z padaczką, reakcje uczuleniowe na leki przeciwpadaczkowe oraz zastosowanie EEG w diagnostyce zaburzeń świadomości. Swoją wiedzę z zakresu elektroencefalografii i padaczki poszerza podczas licznych kursów i staży w polskich oraz zagranicznych ośrodkach epileptologicznych.
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Autor Magdalena Bosak
Rok wydania 2017
Oprawa broszurowa
Stron 344
Format 21x30 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question