Auto Na Akumulator Mercedes S63 AMG Czerwony
The Symbol : 1748
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 1748
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Czerwone auto na akumulator Mercedes S63 AMG
Mercedes S63 został okrzyknięty jedną z najsilniejszych limuzyn w segmencie aut luksusowych. Jest on fuzją stylowej elegancji z nowoczesnością z najwyższej półki. Nowa generacja pojazdu Mercedes S63 posiada lekką konstrukcję, co w połączeniu ze sportowym zawieszeniem gwarantuje doskonałe dopasowanie do stanu i warunków panujących na pokonywanej drodze. Prezentowany pojazd posiada oryginalną licencję niemieckiego koncernu Daimler AG, co odpowiada za rewelacyjny projekt i wykonanie z produktów i podzespołów najwyższej jakości.
Skąpany w czerwieni Mercedes na akumulator będzie fantastycznym prezentem dla każdego dziecka. Kolor karoserii nadaje pojazdowi nowoczesnego charakteru, co w połączeniu ze smukłą konstrukcją jest gwarancją zwrócenia uwagi wielu przechodniów. Pojazd już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie najwyższych standardów. Przyciemniana przednia szyba, połyskujący, jednoosobowy fotel wykonany z ekoskóry czy reflektory inspirowane designem pełnowymiarowego pojazdu to tylko nieliczne z jego zalet. W zewnętrznej konstrukcji auta warto zwrócić uwagę na błyszczące listwy progowe, obniżające karoserię, muskularny zderzak oraz szeroki wlot powietrza.
Wewnątrz czerwonego Mercedesa S63 AMG umieszczono podświetlany kokpit, sprawiający wrażenie, że mały kierowca znajduje się w prawdziwym pojeździe. Obok umieszczono imitacje obrotomierzów i pozostałych, równie ważnych wskaźników, a także włącznik autka. W drugiej części deski rozdzielczej znajduje się radio FM z wejściem na USB, MP3 i karty SD, dzięki czemu dziecko będzie mogło prowadzić autko, relaksując się przy dźwiękach swej ulubionej muzyki z bajek. To nie jedyne dźwięki, w jakie wyposażony jest opisywany model — kierownica posiada przyciski aktywujące melodie i klakson.
Jakie komponenty ukrywa dziecięcy Mercedes S36? Podwójny silnik po 2x45W każdy, a także akumulator żelowy 12V7Ah. Połączenie to wraz z 3-biegową, automatyczną skrzynią biegów pozwala na osiągnięcie prędkości od 3 do 5 km/h podczas zabawy. Auto osadzone jest na kołach EVA, które zostały wykonane ze specjalnego tworzywa dopasowanego do jazdy po różnych nawierzchniach — model poradzi sobie zarówno w miejskich, jak i ogrodowych warunkach.
Według zaleceń producenta akumulatorowy pojazd przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Do zestawu dołączono specjalny pilot 2.4 G, który umożliwia sterowanie, awaryjne zatrzymanie i wybór prędkości ze swojego poziomu. Jest to dużym udogodnieniem dla maluszków, które również chciałyby móc podróżować swym autkiem. Prezentowany model posiada certyfikat CE, zapakowany jest w kartonowe pudełko.
Wymiary opakowania: 124 x 61 x 33 cm
Waga: 20 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes S63 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 69cm x 50cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg, 30 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | USB, Mikro SD, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 63 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 126 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 46305 |
| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Liczba miejsc | 1 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Kod producenta | 1748 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl