Auto Na Akumulator Nowe BMW X6M SUV Światła LED MP3 Czerowne Lakierowane
Symbol: 2844
Dostępność: 31 szt.
Cena: 2207.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2844
Dostępność: 31 szt.
Cena: 2207.91
Czerwone, lakierowane auto na akumulator BMW X6M
Kto z nas w dzieciństwie nie śnił o tym, by móc samodzielnie prowadzić samochód? Teraz nawet Twoje dziecko może usiąść za sterami fantastycznego, skąpanego w czerwieni BMW X6M! Spełnij jego marzenie, kupując auto na akumulator dostosowane do maluchów. Rozwiń w dziecku pasję, którą w przyszłości będziecie mogli wspólnie dzielić. Dlaczego warto wybrać model na oryginalnej licencji koncernu BMW, inspirowany pełnowymiarowym pojazdem? Przede wszystkim ze względu na fuzję konstrukcji charakterystycznej dla SUV-ów z ogromną mocą silników, co tworzy doskonałą całość.
Auto na akumulator BMW X6M do złudzenia przypomina wersję przeznaczoną dla dorosłych. Masywna i mocna konstrukcja w duecie z materiałami najwyższej jakości gwarantuje dziecku doskonałą zabawę na długie lata. Przednia, przyciemniana szyba, a także światła o oryginalnym kształcie dodadzą samochodowi unikalnego charakteru, natomiast wysokie drzwi z wewnętrzną blokadą zwiększą bezpieczeństwo podróżującego autkiem dziecka. Model ten odznacza się wykonaniem z dbałością o najmniejszy detal, wzornictwem charakterystycznym dla koncernu BMW, lakierowanym wykończeniem i wysokim komfortem użytkowania oraz licencją koncernu BMW AG.
Wnętrzesamochodu na akumulator BMW X6M z pewnością spełni nie tylko oczekiwania dziecka, ale i dorosłych fanów marki. Czarne elementy ozdobione czerwonymi akcentami pozwolą poczuć się każdemu maluchowi jak w prawdziwym samochodzie. Wrażenia te spotęguje miękka, podwójna kanapa o szerokości 55 cm, którą wykonano ze skóry ekologicznej, a także kierownica z przyciskami czy wyglądający jak prawdziwy drążek służący do zmiany biegów. Pedał gazu oddalony jest od siedziska o około 27 cm, co jest gwarancją komfortowej zabawy.
To nie wszystko, co ukrywa czerwony, błyszczący model BMW X6M. W wyposażeniu auta znajduje się radio z portem USB i wejściem na MP3, co pozwoli na odtwarzanie ulubionych melodii małego kierowcy. Można odtwarzać piosenki znajdujące się w systemie lub wgrać swoją składankę zarówno na pendrive, jak i odtwarzacz muzyczny, dzięki czemu maluch będzie mógł podróżować w towarzystwie swych ulubionych melodii. Radio posiada funkcję zmiany piosenek oraz regulacji poziomu głośności. Dodatkowym atutem samochodu, który z pewnością spodoba się każdemu dziecku, jest podświetlana na niebiesko deska rozdzielcza. Dodatek ten sprawi, że każdy maluch z łatwością wczuje się w rolę kierowcy.
AkumulatoroweBMW przeznaczone dla malucha uruchamiane jest poprzez przesunięcie włącznika ON/OFF. Towarzyszą temu dźwięki przypominające pracę silnika, a także oświetlenie LED — przednie i tylne. Przed wyruszeniem w drogę można zdecydować, w jakim tempie ma poruszać się auto — służy do tego znajdujący się obok włącznika guzik high speed/low speed. Autko może osiągnąć prędkość od 5 do 7 km/h, co zawdzięcza dwóm silnikom — po 120W każdy, oraz akumulatorowi o sile elektromotorycznej 12V10Ah.
Według zaleceń producenta, model ten przeznaczony jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia, jednak pod czujnym okiem rodziców z łatwością mogą skorzystać z niego nawet młodsi. Do zestawu dołączono specjalny pilot, dzięki któremu to opiekunowie mogą sterować autem — przód/tył, prawo/lewo, a nawet stosując awaryjne zatrzymanie w razie potrzeby. Maksymalne obciążenie pojazdu to 50 kilogramów, dzięki czemu może z niego korzystać jednocześnie dwójka dzieci.
Wymiary opakowania: 152,5 x 84 x 57 cm
Waga: 42 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | BMW |
| Model | BMW X6M |
| Kolor | Bordowy Lakierowany |
| Napęd | 2x120W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 145cm x 101cm x 67cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 34kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, USB, Mikro SD |
| Długość towaru w centymetrach | 90 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 155 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 139500 |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
1. Ta zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na jej maksymalną prędkość i
małe elementy.
2. Użytkowanie tej zabawki może wiązać się z wystąpieniem zagrożenia i ryzyka urazu. Podczas
zabawy należy zachować szczególną ostrożność. Zagrożenia mogą obejmować ryzyku upadku,
zderzenia lub innych obrażeń związanych z ruchem. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Nie używać w ruchu ulicznym i innych niebezpiecznych miejscach takich jak zbiorniki wodne,
drogi publiczne. Zabawka przeznaczona do użytku prywatnego.
4. Zabawa może odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Montaż może wykonać wyłączenie osoba
dorosła.
5. Przed zmianą kierunku jazdy przód/tył należy całkowicie zatrzymać pojazd. Pojazd nie posiada
hamulca. Hamuje po zdjęciu nogi z gazu.
6. Przed rozpoczęciem zabawy należy przeczytać instrukcję. Max obciążenie zostało wskazane w
instrukcji.
7. Przed każdym rozpoczęciem zabawy należy sprawdzić prawidłowość wszystkich elementów.
8. Zabronione jest używanie pojazdu podczas ładowania. Przed ładowaniem ustaw włączniki w
pozycji OFF
9. Ładowanie akumulatora powinno nastąpić po każdej zabawie a gdy pojazd nie jest używana raz na 30 dni-zwiększy to jego żywotność.
10. Pojazd należy wyłączyć gdy nie jest używany.
11. Po okresie eksploatacji nie wyrzucaj zabawki z normalnymi odpadami lecz zdaj ją w punkcie
zajmującym się recyklingiem artykułów elektrycznych. Oznaczenie przekreślonego pojemnika na
śmieci oznacza, że artykuł podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów Odpady
mogą zostać usunięte sposób przyjazny dla środowiska i odzyskać surowce użyte w procesie
produkcji. Informacje o miejscach zbierania sprzętu znajdują się w punktach sprzedaży detalicznej
lub na stronie www.gios.gov.pl
12. Deklaracja zgodności dostępna w siedzibie importera
13. Zabawkę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia
14. Zabawka musi być użytkowana z zachowaniem ostrożności ponieważ korzystanie z niej wymaga
umiejętności, bez których użytkownik może ulec wypadkowi lub spowodować zderzenie
skutkujące obrażeniami u siebie i osób trzecich
15. Zabawka nie wymaga szczególnej konserwacji. Zabawkę należy czyścić miękką zwilżoną tkaniną.
Przed każdym użyciem zabawki należy naocznie sprawdzić czy nie sa widoczne uszkodzenia
konstrukcji zabawi, akumulatora. W przypadku ich stwierdzenia, przed użyciem zabawki, należy
podjąć środki zmierzające do ich usunięcia
16. Konieczność posiadania odpowiednich umiejętności.
Konieczności zachowania środków ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń powodujących urazy użytkownika lub osób trzecich
Zalecenia stosowania środków ochrony indywidualnej, w szczególności kasków, rękawic, ochraniaczy na kolana i łokcie.
Zabawka:
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl