Auto na Akumulator Toyota Tundra Czarna
Symbol: 4421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Czarna Toyota Tundra na akumulator
Toyota Tundra to samochód typu pick-up, który jest przystosowany do radzenia sobie we wszystkich warunkach. Pokona błoto, nierówną drogę i duże obciążenie. Tundra rewelacyjnie służy kierowcom zarówno podczas weekendowych wycieczek w nieznane, jak i do przewozu materiałów budowlanych. A co powiecie na jego zminiaturyzowaną wersję, czyli dziecięcy model na akumulator?
Oferowane przez nas kompaktowe auto na akumulator jest doskonałą propozycją dla dzieci, które uwielbiają podziwiać masywne, terenowe samochody w nieco mniejszych rozmiarach. Dziecięca wersja Toyoty Tundry jest doskonałą propozycją zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Twoje dziecko poczuje się jak dorosły kierowca dzięki elementom takim jak kierownica o ergonomicznym kształcie wyposażona w klakson i melodyjki, a także odtwarzacz MP 3 połączony z radiem FM. W jego konstrukcji umieszczono port USB, dzięki czemu dziecko będzie mogło podróżować w towarzystwie swych ulubionych melodii. Jesteśmy pewni, że tak dobrze wyposażone auto na akumulator wywoła uśmiech na twarzy Twojego malucha.
Czym wyróżnia się dziecięca Toyota Tundra? W jej wnętrzu umieszczono miękką kanapę pokrytą ekoskórą, natomiast elementy zewnętrzne, które przyciągają wzrok z naprawdę dużej odległości, to przyciemniana przednia szyba oraz przednie oświetlenie LEDowe. To nie wszystko — w tylnej części pojazdu znajduje się otwarta przestrzeń bagażowa, w której mały kierowca zmieści swoje wszystkie skarby.
Wybierz kompaktową Toyotę Tundrę na akumulator ze względu na:
- użycie atestowanych materiałów najwyższej jakości,
- bezpieczną konstrukcję pojazdu uwzględniająca komfort i bezpieczeństwo dziecka,
- wyselekcjonowane podzespoły odpowiadające za długą żywotność autka,
- przednie oświetlenie LED,
- maksymalne obciążenie sięgające około 30 kg.
Jesteśmy pewni, że prezentowana Toyota Tundra na akumulator dostarczy dziecku wiele przeżyć nie do zapomnienia. Pod jej „maską" ukryto silnik o mocy 2x45W oraz akumulator o sile elektromotorycznej 12V 7Ah. Kompaktowy samochód dla kilkulatka osiąga prędkość od 3 do 5 km/h — hamować może zarówno kierowca, zwalniając pedał gazu, jak i opiekunowie, korzystając z dołączonego do zestawu pilota 2.4 G. Zminiaturyzowana wersja Toyoty Tundry zgodnie z zaleceniami producenta przeznaczona jest dla wszystkich dzieci, które osiągnęły 3. rok życia, jednak pod czujnym okiem rodziców lub dziadków z powodzeniem mogą korzystać z niej również maluchy w młodszym wieku. Oferowana wersja samochodu posiada certyfikat CE, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy.
Wymiary opakowania: 116 x 63 x 44 cm
Waga: 22,7 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Toyota |
| Model | Toyota Tundra jj2125 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 115cm x 74cm x 60cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 65 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 120 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 58500 |
1. Ta zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na jej maksymalną prędkość i
małe elementy.
2. Użytkowanie tej zabawki może wiązać się z wystąpieniem zagrożenia i ryzyka urazu. Podczas
zabawy należy zachować szczególną ostrożność. Zagrożenia mogą obejmować ryzyku upadku,
zderzenia lub innych obrażeń związanych z ruchem. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Nie używać w ruchu ulicznym i innych niebezpiecznych miejscach takich jak zbiorniki wodne,
drogi publiczne. Zabawka przeznaczona do użytku prywatnego.
4. Zabawa może odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Montaż może wykonać wyłączenie osoba
dorosła.
5. Przed zmianą kierunku jazdy przód/tył należy całkowicie zatrzymać pojazd. Pojazd nie posiada
hamulca. Hamuje po zdjęciu nogi z gazu.
6. Przed rozpoczęciem zabawy należy przeczytać instrukcję. Max obciążenie zostało wskazane w
instrukcji.
7. Przed każdym rozpoczęciem zabawy należy sprawdzić prawidłowość wszystkich elementów.
8. Zabronione jest używanie pojazdu podczas ładowania. Przed ładowaniem ustaw włączniki w
pozycji OFF
9. Ładowanie akumulatora powinno nastąpić po każdej zabawie a gdy pojazd nie jest używana raz na 30 dni-zwiększy to jego żywotność.
10. Pojazd należy wyłączyć gdy nie jest używany.
11. Po okresie eksploatacji nie wyrzucaj zabawki z normalnymi odpadami lecz zdaj ją w punkcie
zajmującym się recyklingiem artykułów elektrycznych. Oznaczenie przekreślonego pojemnika na
śmieci oznacza, że artykuł podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów Odpady
mogą zostać usunięte sposób przyjazny dla środowiska i odzyskać surowce użyte w procesie
produkcji. Informacje o miejscach zbierania sprzętu znajdują się w punktach sprzedaży detalicznej
lub na stronie www.gios.gov.pl
12. Deklaracja zgodności dostępna w siedzibie importera
13. Zabawkę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia
14. Zabawka musi być użytkowana z zachowaniem ostrożności ponieważ korzystanie z niej wymaga
umiejętności, bez których użytkownik może ulec wypadkowi lub spowodować zderzenie
skutkujące obrażeniami u siebie i osób trzecich
15. Zabawka nie wymaga szczególnej konserwacji. Zabawkę należy czyścić miękką zwilżoną tkaniną.
Przed każdym użyciem zabawki należy naocznie sprawdzić czy nie sa widoczne uszkodzenia
konstrukcji zabawi, akumulatora. W przypadku ich stwierdzenia, przed użyciem zabawki, należy
podjąć środki zmierzające do ich usunięcia
16. Konieczność posiadania odpowiednich umiejętności.
Konieczności zachowania środków ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń powodujących urazy użytkownika lub osób trzecich
Zalecenia stosowania środków ochrony indywidualnej, w szczególności kasków, rękawic, ochraniaczy na kolana i łokcie.
Zabawka:
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl