NIE PRZEGAP OKAZJI I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER JUŻ DZIŚ!  OFERUJEMY 5% RABATU! Timer
No goods

Bestway 56438 BASEN STELAŻOWY STEEL PRO MAX Z POMPĄ FILTRACYJNĄ 4.57m x 1.22m

The Symbol : 3538
The Availability Of : 0 opak
2549.63
2422.15 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
06942138982633
Nie ma nic lepszego niż posiadanie własnego basenu na podwórku! Basen naziemny Bestway® Steel Pro MAX ™ to wyjątkowo trwała opcja w doskonałej cenie.

Trwała konstrukcja
Odporny na korozję stalowy stelaż jest wyposażony w nasz system FrameLink ™ zapewniający solidne i bezpieczne połączenia stelaża. Niecka DuraPlus ™ jest wykonana z trwałego materiału, który jest wzmocniony w celu zwiększenia wytrzymałości i odporności na przebicia.

Dodatkowe funkcje
Ten naziemny zestaw basenowy jest również wyposażony w pompę filtrującą, drabinkę zabezpieczającą i przykrycie basenu. Dodatkowo ten basen jest bardzo prosty w montażu i demontażu do przechowywania poza sezonem. Nie są wymagane żadne narzędzia, a wąż podłączany jest do wbudowanego zaworu regulacji przepływu, aby szybko i łatwo spuścić wodę z basenu.

Spędź lato nad wodą z tym basenem Bestway Steel Pro MAX!


Ściany basenu są zbudowane z DuraPlus ™, materiału wzmocnionego rdzeniem z siatki poliestrowej i dwóch warstw PVC o dużej grubości, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i trwałość
FrameLink System ™ - formowane na zamówienie trójniki zapobiegają korozji na łączeniu metal-metal
Realistyczny, pryzmatyczny, kamienny wzór zapewnia basenowi piękny nadruk, który dodaje tekstury i intensywnego niebieskiego koloru wnętrzu niecki.
Łatwy 20 minutowy montaż
Dodatkowe podparcie zapewniają wytrzymałe 3-warstwowe ścianki boczne z PVC i poliestru
Okrągły kształt oznacza łatwy montaż, zwiększoną stabilność i mniej marnowanej przestrzeni.
Wytrzymałe 3-warstwowe ściany boczne z PVC i poliestru
Wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu łączy się z wężem ogrodowym (z dołączonym adapterem), aby łatwo spuścić wodę
Pojemność wodna (90%): 16015 l (4231 gal.)
Podwodne łatki naprawcze
Basen jest wyposażony w złącza zapewniające kompatybilność z pompami filtrującymi Flowclear™
Zawartość: jeden basen, pompa filtrująca (nr 58386), bezpieczna drabinka (nr 58331), przykrycie basenu (nr 58038), kompatybilne z wkładem typu II (nr 58094)

Baseny Bestway® Steel Pro MAX ™ oferują opcję wysokiej jakości w przystępnej cenie w porównaniu z innymi basenami naziemnymi dostępnymi na rynku. Mozaika zapewnia atrakcyjny wygląd i nostalgiczny klimat basenu. Montaż to pestka, a właściciele basenu mogą łatwo łączyć elementy stelaża, aż usłyszą kliknięcie. Dzięki wytrzymałej, odpornej na przebicie niecki DuraPlus ™ i odpornemu na korozję stalowemu stelażowi, rodziny mogą cieszyć się basenami Steel Pro MAX przez wiele nadchodzących sezonów. Baseny Steel Pro MAX charakteryzują się wysoką jakością w przystępnej cenie, z elementami wystroju, który będzie kochany przez wielu.
Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :