• Categories
  • Bestway Basen stelażowy 427x122 kamień 10w1 5619D

The Symbol : 5619D

5619D, 427cm x 122cm basen ogrodowy kompletny zestaw Steel Pro Max

No goods
1665.39
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 6941607311585
Leave your phone

Basen Bestway Steel Pro MAX™ o imponujących wymiarach 427 cm x 122 cm i pojemności 15 232 l to najnowsza propozycja na letni sezon. W tym ogromnym basenie wygodnie pomieszczą się dzieci jak i dorośli. Sprawdzi się podczas rodzinnego spędzania czasu, czy w spotkaniach z przyjaciółmi. Bez problemu można w nim zanurkować lub stawiać pierwsze kroki w nauce pływania. 
Dzięki Realistic Prismatic Stone™ -realistycznemu nadrukowi kamiennej ściany na niecce, basen wygląda estetycznie i elegancko oraz sprawi, że będzie stylowym uzupełnieniem przestrzeni ogrodowej. 


Stelaż basenu Steel Pro Max™ wykonany jest z odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne stalowej konstrukcji. Zastosowany system złącz FrameLink™ gwarantuje solidne i wytrzymałe połączenie ramy, a także chronią przed korozją na łączeniu metal-metal. 
Niecka basenu wykonana jest z wytrzymałego trójwarstwowego materiału DuraPlus™, stanowi połączenie rdzenia z siatki poliestrowej i dwóch warstw PVC o dużej grubości. DuraPlus™ jest bardziej odporny na rozdarcie i przebicie niż standardowy PVC.

O czystość wody zadba dołączona do zestawu pompa filtrująca wraz z filtrem. Dzięki regularnemu korzystaniu z pompy, będziesz mógł z poczuciem spokoju i bezpieczeństwa leniuchować w zdrowej, czystej wodzie. 

Metalowa drabinka umożliwia łatwe wejście i wyjście z basenu. Dodatkowa funkcja drabinki- podnoszenie stopni, sprawi, że dzieci nie będą miały możliwości korzystania z basenu bez nadzoru osoby dorosłej.

Dzięki pokrywie na basen, w łatwy sposób można zabezpieczyć basen przed zanieczyszczeniami w formie stałej np. liśćmi, kawałkami trawy czy owadami. Stanowi też dodatkowe zabezpieczenie przed wpadnięciem dziecka do wody. Pokrywa wykonana jest z trwałego i mocnego materiału. Dzięki linkom umożliwiającym jej umocowanie, wiatr jej nie zerwie a otwory odpływowe skutecznie odprowadzą nadmiar zbierającej się wody.


 

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 427 cm x 122 cm
- pompa o wydajności 3,028 l (220-240 V)
- filtr do pompy typ II
- pokrywa na basen
- drabinka
- węże do pompy
- zaślepki otworów na pompę 
- sitka
- zaciski
- łatka naprawcza

- instrukcja

Najważniejsze cechy basenu:
Pojemność wodna (90%) 15 232 L
Okrągły kształt zapewnia łatwą instalację, lepszą stabilność oraz mniej marnowanej powierzchni, ponieważ nie basen nie wymaga bocznego podparcia. Montaż można wykonać bez narzędzi!
Do łatwego opróżnienia służy wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu. 
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność. 

Produkt nowy, oryginalnie spakowany, objęty gwarancją producenta. 

Waga 60,5 kg
Głębokość 122 cm
Średnica 427 cm
Gwarancja Gwarancja Bestway
Pojemność 15232 l
Wymiar opakowania 128 cm x 57 cm x 28 cm
Pompa 3028 litrów/godz.
Filtr typ II
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question