• Categories
  • Bestway Basen stelażowy 427x122cm kamień 11w1 56993

The Symbol : 56993

Okrągły basen stelażowy o wymiarach 427 x 122 cm z grafiką imitującą kamienną skałę, zestaw 11w1 .

No goods
2660.24
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
Leave your phone

Ogrodowy basen stelażowy Bestway Power Steel™ o wymiarach 427 x 122 cm i pojemności 15 232 l zapewni błogą ochłodę w upalny dzień. Rewelacyjny okrągły basen o imponujących wymiarach pozwoli na relaks i dobrą zabawę dla całej rodziny. Nietuzinkowy design basenu imitujący kamienną ścianę, doskonale zsynchronizuje się z ogrodem .

Basen stelażowy wykonany z metalowej konstrukcji odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne, został wyposażony w Seal&Lock System zapewniający bezpieczne i solidne łączenie elementów stelażu.
Niecka basenu wykonana została z Tritech™- materiału z rdzeniem z siatki poliestrowej połączonego z dwiema warstwami PVC o dużej grubości. 

Bezpieczna drabinka umożliwia łatwe i szybkie podniesienie stopni podczas gdy basen nie jest używany. Dzięki temu dzieci nie będą miały możliwości wejścia do basenu bez nadzoru osoby dorosłej. 
W takim basenie zmieści się 15 232 litrów wody, co daje wiele możliwości dobrej zabawy, m.in. bez problemu będzie można zanurkować.

Dla szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory. 
O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę aby móc jak najdłużej korzystać z letniego leniuchowania w czystej wodzie.
Dozownik chemii ChemConnect™ zapewni zdrową i czystą wodę przez utrzymanie stabilnego poziomu chloru i równowagi chemicznej. 
Dołączona do zestawu pokrywa zabezpiecza wodę przed zabrudzeniami stałymi (np. liśćmi, owadami) gdy basen nie jest użytkowany. 

 

W zestawie znajduje się:
- okrągły basen o wymiarach 427 x 122 cm
- pokrywa na basen

- pompa filtrująca o wydajności 3028 litrów/godz
- filtr do pompy typ II
- węże do pompy
- sitka
- zaciski
- przepływowy dozownik chemii

- bezpieczna drabinka
- łatka naprawcza
- instrukcja

Najważniejsze cechy basenu:
Pojemność wodna (90%) 15 232 L
Okrągły kształt zapewnia łatwą instalację, lepszą stabilność oraz mniej marnowanej powierzchni, ponieważ nie basen nie wymaga bocznego podparcia. Montaż można wykonać bez narzędzi!
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Przepływowy dozownik chemii Chemconnect -  który jest zintegrowany z pompą. Dozownik obsługiwany jest automatycznie, nie wymaga manualnej obsługi. Podłączenie urządzenia do pompy pozwala na jednostajne rozprowadzenie chloru w wodzie. Dozownik Chemconnect z powodzeniem zastępuje użycie tradycyjnego pływaka. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Waga 63,14 kg
Głębokość 122 cm
Średnica 427 cm
Gwarancja Gwarancja Bestway
Pojemność 15,232 L
Wymiar opakowania 130 x 54 x 44 cm
Pompa min.3028 litrów/godzinę
Filtr typ II
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question