• Categories
  • Bestway basen Stelaż 610x366x122 11w1 deska 5611R

The Symbol : 5611R

Owalny basen ogrodowy 610 x 366 x 122 cm, nowoczesny design, nadruk postarzana deska, panel.

No goods
3257.85
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 6942138983593
Leave your phone

Najnowszy owalny basen markiBestway Power Steel™ o wymiarach 610 cm x 366 cm x 122 cm i pojemności 20,241l zapewni błogą ochłodę w upalny dzień. Nietuzinkowy design basenu imitujący postarzane drewniane panele, doskonale wkomponuje się w wystrój ogrodu. Prywatny basen ogrodowy jest na tyle obszerny, że bez problemu będą mogły z niego korzystać dzieci wraz z rodzicami. Owalny basen o imponujących wymiarach pozwoli na świetną zabawę i relaks w letni dzień. 

Odporny na korozję metalowy stelaż zapewnia stabilność konstrukcji a dzięki zastosowaniu 
Seal&Lock System™ łączenie elementów stelaża jest bezpieczne i solidne. Niecka basenu wykonana jest z Tritech™- materiału stanowiącego połączenie rdzenia z siatki poliestrowej oraz dwóch warstw PVC o dużej grubości. Materiał Tritech™ zapewnia trwałość i wytrzymałość basenu.

Basen wyposażono w wygodną i bezpieczną drabinkę umożliwiającą łatwe i szybkie podnoszenie stopni podczas gdy basen nie jest używany. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci nie będą miały możliwości wejścia do basenu bez nadzoru osoby dorosłej. 
W takim basenie zmieści się 20241  litrów wody, co daje wiele możliwości dobrej zabawy, m.in. bez problemu będzie można zanurkować.
Do szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.

O czystość wody zadba dołączona pompa filtrująca z wkładem filtracyjnym. Dzięki niej można dłużej cieszyć się przejrzystą, czystą wodą i oddać się niczym nieskrępowanemu leniuchowaniu w wodzie. 
Dozownik chemii ChemConnect™ zapewnia zdrową i czystą wodę w basenie. Konstrukcja wbudowanego dozownika utrzymuje właściwą równowagę chemiczną przez automatyczne uwalnianie niezbędnej ilości chloru. 

Dzięki dołączonej do zestawu pokrywie, w łatwy sposób można zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami w formie stałej- kawałkami trawy, liśćmi czy owadami. 

W zestawie:
- owalny basen o wymiarach 610 x 366 x 122 cm
- pompa o wydajności 5678 l/h #58389
- filtr do pompy typ III A/C #58012
- węże do pompy
- sitka
- zaciski

- bezpieczna drabinka #58331
- dozownik ChemConnect™
- pokrywa na basen 
- łatka naprawcza
- instrukcja

Najważniejsze cechy basenu:
Pojemność wodna (90%) 20241 L
Unikalna owalna konstrukcja i kształt sprawiają, że basen jest bardziej kompaktowy, więc wymaga mniej miejsca do ustawienia i mniej wody do jego napełnienia. Montaż można wykonać bez narzędzi!
Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.
Przepływowy dozownik chemii Chemconnect, który jest zintegrowany z pompą. Dozownik obsługiwany jest automatycznie, nie wymaga manualnej obsługi. Podłączenie urządzenia do pompy pozwala na jednostajne rozprowadzenie chloru w wodzie. Dozownik Chemconnect z powodzeniem zastępuje użycie tradycyjnego pływaka. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Długość 610 cm
Waga 99 kg
Szerokość 366 cm
Głębokość 122 cm
Gwarancja Gwarancja Bestway
Pojemność 20241l
Wymiar opakowania 153 x 63 x 53 cm
Pompa 5678 litrów/godz.
Filtr typ III
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question