• Categories
  • Bestway basen Stelażowy 640x274x132cm 11w1 5612B

The Symbol : 5612B

Najniższa cena netto w ciągu 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 3045.62 PLN

No goods
4304.65
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 6942138983036
Leave your phone

Basen ogrodowy, stelażowy Bestway Power Steel™ o imponujących wymiarach 640 x 274 x 132cm i pojemności 19,281l zapewni komfortową ochłodę w upalne dni. Wielkość i głębokość basenu sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli będą czuli się w nim niezwykle komfortowo. Rewelacyjny prostokątny basen o imponujących wymiarach pozwoli na ochłodę w upalny dzień całej rodzinie.

Odporny na korozję metalowy stelaż zapewnia stabilność konstrukcji a dzięki zastosowaniu Seal&Lock System™ łączenie elementów stelaża jest bezpieczne i solidne. Niecka basenu wykonana jest z Tritech™- materiału stanowiącego połączenie rdzenia z siatki poliestrowej oraz dwóch warstw PVC o dużej grubości. Materiał Tritech™ zapewnia trwałość i wytrzymałość basenu.

Basen wyposażono w wygodną i bezpieczną drabinkę umożliwiającą łatwe i szybkie podnoszenie stopni podczas gdy basen nie jest używany. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci nie będą miały możliwości wejścia do basenu bez nadzoru osoby dorosłej. 
W takim basenie zmieści się 19 281 litrów wody, co daje wiele możliwości dobrej zabawy, m.in. bez problemu będzie można zanurkować.
Do szybkiego spuszczenia wody służą specjalne zawory.

O czystość wody zadba dołączona piaskowa pompa filtrująca. Dzięki niej można dłużej cieszyć się przejrzystą, czystą wodą i oddać się niczym nieskrępowanemu leniuchowaniu w wodzie. 
Dozownik chemii ChemConnect™ zapewnia zdrową i czystą wodę w basenie. Konstrukcja wbudowanego dozownika utrzymuje właściwą równowagę chemiczną przez automatyczne uwalnianie niezbędnej ilości chloru. 

Dzięki dołączonej do zestawu pokrywie, w łatwy sposób można zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami w formie stałej- kawałkami trawy, liśćmi czy owadami. 

W zestawie znajduje się:
- basen o wymiarach 640 x 274 x 132cm
- pompa piaskowa wydajności 5,678l/h #58497
- węże do pompy
- sitka
- zaciski
- zaślepki otworów na pompę

- bezpieczna drabinka #58332
- przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ #58501

- pokrywa na basen 
- łatka naprawcza
- instrukcja

Najważniejsze cechy basenu:
Pojemność basenu to 19,281L (90% napełnienia).

Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru. Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny. Szybkozłączki sterujące przepływem.
Prostokątny kształt basenu to większa stabilność konstrukcji i mniej marnowanej przestrzeni (basen nie wymaga bocznego podparcia). Montaż można wykonać bez narzędzi, który zwykle 2-3 osobom zajmuje ok. 30 minut.
Przepływowy dozownik chemii Chemconnect, który jest zintegrowany z pompą. Dozownik obsługiwany jest automatycznie, nie wymaga manualnej obsługi. Podłączenie urządzenia do pompy pozwala na jednostajne rozprowadzenie chloru w wodzie. Dozownik Chemconnect z powodzeniem zastępuje użycie tradycyjnego pływaka. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty gwarancją producenta.

Długość 640 cm
Waga 140 kg
Szerokość 274 cm
Głębokość 132 cm
Gwarancja Gwarancja Bestway
Pojemność 19281L
Wymiar opakowania 153 x 93 x 62 cm
Pompa piaskowa
Filtr piasek o granulacji 0,45-0,85 mm lub kulki filtracyjne
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question