Brzegi świata. Od wydarzeń ŚDM Kraków 2016 do...
Symbol: 9788377306246
Dostępność: 100 szt.
Cena: 43.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9788377306246
Dostępność: 100 szt.
Cena: 43.01
Świat potrzebuje zrównoważonego rozwoju opartego na budowaniu lokalnych usług społecznych o nowoczesnym charakterze. Zarządzanie wspólnotami mieszkańców jest nierozerwalnie związane z troską o wspólne środowisko. (dr Artur Kozioł burmistrz Wieliczki)
Książka w sposób precyzyjny pokazuje jak ważne jest w zarządzaniu skomplikowanymi wydarzeniami i inwestycjami planowanie oparte na podstawach naukowych i zaangażowaniu kompetentnych osób. Autor pokazuje jak można z powodzeniem zrealizować dwa, wydawałoby się, odległe od siebie cele: zorganizowanie wydarzenia, w którym uczestniczyło ponad dwa miliony osób (Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016) oraz powstanie strefy gospodarczej z nowymi centrami logistycznymi zatrudniającymi tysiące osób, a także miejsc rozwoju życia społecznego i służby drugiemu człowiekowi.
Ta wnikliwa prezentacja to znakomita pomoc dla tych, którzy w przyszłości podejmą się podobnych zajęć.
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek