Brak towaru

Ewolucja, czyli wycieczki do dalekich krewnych

Symbol: WZW-9788382403602-0
Dostępność: 0 szt.
48.76
46.32 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
  • WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA 59
EAN:
9788382403602

Największe odkrycia Darwina zaczęły się od jego morskiej podróży dookoła świata. A jak zakończy się Twoja wędrówka po świecie nauki?

Ta niezwykła książka to seria wypraw w przeróżne epoki i odległe zakątki świata. Podzielona została na rozdziały-wycieczki, w których odwiedzimy dno mórz, jaskinie neandertalczyka, jurajskie dinozaury, a nawet ich przodków itd. Oczywiście odbędziemy też wycieczkę na słynny statek Darwina, od którego zaczęła się teoria ewolucji! Podczas każdej takiej wycieczki autorka przybliży kolejne oblicza ewolucji i mechanizmy jej zachodzenia. W książkę wplecione zostały dodatkowe ciekawostki, przede wszystkim dotyczące znalezisk z terenu Polski (bo polscy paleontolodzy mają się czym pochwalić!), a także zachwycające ilustracje, ryciny i tabele.

Autorka książki jest z wykształcenia archeologiem, prowadzi też zajęcia z dziećmi dotyczące paleontologii. Jej opowieść porwie wszystkich młodych odkrywców. Sprawdź, dokąd Cię zaprowadzi!

 

Format: 250x290
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 56

Parametry:
Okładka:
miękka
Stan:
Nowy
Wydawnictwo:
Zielona Sowa
Autor:
Monika Radzikowska
Rok wydania:
2023
Tytuł:
Ewolucja, czyli wycieczki do dalekich krewnych
Szerokość produktu:
26
Wysokość produktu:
30
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:
0.15
Bohater / Bajka:
brak
Nośnik:
książka papierowa
Język publikacji:
polski
Gatunek:
Popularnonaukowe
Liczba stron:
58
Numer wydania:
1
Przedział wiekowy:
dla dzieci z klas I-III (6-9 lat)

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

Dane producenta

Wydawnictwo ZIELONA SOWA
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
Poland

730260740
[email protected]

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: