• Categories
  • Grammar Gym 1 A1/A2 + kod

Wydawnictwo Helbling Languages
Rok wydania 2020
Oprawa broszurowa
No goods
48.79
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 9783990892800
Leave your phone
Grammar Gym to seria książek dla uczniów na poziomie A2 (od IV klasy szkoły podstawowej), którzy chcą powtórzyć i pogłębić swoją wiedzę z dziedziny gramatyki, słownictwa oraz ćwiczyć mówienie.
Każdy unit zawiera zadania na rozumienie tekstu oraz zadania gramatyczne i dialogi. Dzięki swej różnorodności - uzupełnianie luk, dobieranie w pary, tworzenie zdań, udzielanie odpowiedzi na pytania, wybieranie właściwej formy czasownika, poprawianie błędów - w atrakcyjny sposób prezentują i utrwalają zarówno słownictwo, jak i gramatykę. Objaśnienia zagadnień gramatycznych, wskazówki gramatyczne oraz polecenia do ćwiczeń podane są w języku angielskim. Dodatkowo na końcu rozdziału znajdują się ćwiczenie słownikowe, a na końcu każdej książki spis użytecznych zwrotów i wyrażeń. W Grammar Gym znajduje się także specjalny dział Exam Practice dla uczniów przygotowujących się do egzaminów A2 Key (KET) i Trinity.
Do książki dołączono kod dostępu do Helbling e-zone. W strefie ucznia zamieszczono tam pliki audio (dostępne także w HELBLING Media App), a w strefie nauczyciela - pliki audio (dostępne także w HELBLING Media App) oraz klucz odpowiedzi.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question