Kod rabatowy "EDUKAMP" -5%
DO POJAZDÓW NA AKUMULATOR DODAJEMY PERSONALIZOWANE GADŻETY!

J.Polski SP 7 Nowe Słowa na start neon Ćw. 2023

Symbol: 9788326747014

Dostępność: 26 szt.

Cena: 31.34

Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
29.77
29.77 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535

Dostępność , płatność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788326747014

Zeszyt ćwiczeń NOWE Słowa na start! 7 w edycji 20232025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, oferuje wyższy standard edukacji. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwia synergię nauczania i uczenia się łączenie rozwiązań papierowych z cyfrowymi w każdym temacie, zarówno podczas lekcji, jak i w trakcie samodzielnej pracy ucznia.

Ułatwia wyćwiczenie umiejętności z kształcenia językowego dzięki różnorodnym ćwiczeniom, teraz także w wersji interaktywnej NEONbooka.

Pomaga wyćwiczyć strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych dzięki zadaniom wzorowanym na materiałach CKE.

Umożliwia utrwalanie znajomości zasad ortograficznych, aby przełożyła się ona na praktyczną umiejętność poprawnego pisania.

Sprzyja rozwijaniu umiejętności pisarskich dzięki ćwiczeniom do egzaminacyjnych form wypowiedzi pisemnych.

Przygotowuje do funkcjonalnego wykorzystywania lektur obowiązkowych w pracach pisemnych.

Rozwija umiejętność myślenia motywami literackimi.

Utrwala najważniejsze zagadnieniaza pomocą podsumowańSprawdź, czy potrafiszzamieszczonych na końcu każdego rozdziału.

Dzięki interaktywnym wersjom ponad 200 ćwiczeń, z możliwością natychmiastowego sprawdzenia odpowiedzi, angażuje do samodzielnej nauki w bliskim uczniom cyfrowym środowisku.

Parametry:
Wydawnictwo:
Nowa Era
Autor:
Joanna Kuchta, Katarzyna Łęk, Małgorzata Ginter,
Rok wydania:
2023
Oprawa:
broszurowa
Stron:
128

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71  730260740



Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować 

opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

Dane producenta

ATENEUM M KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

Osoba odpowiedzialna

ATENEUM
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie