• Categories
  • Język Go. Poznaj i programuj

The Symbol : 9788328324671
80.65
opak To the virus Vault
Reviews
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 9 opak
EAN 9788328324671

Orders by phone: 501-031-535

Leave your phone
Język Go jest nazywany językiem C XXI wieku. Podobnie jak C, umożliwia kompilowanie programów do wydajnego kodu maszynowego, który w natywny sposób współpracuje z poszczególnymi systemami operacyjnymi. Go jest elastycznym narzędziem pozwalającym osiągać maksymalny efekt przy minimalnych środkach. Jest bardzo wszechstronny bardzo dobrze nadaje się do budowania infrastruktury takiej jak serwery sieciowe, do tworzenia narzędzi dla programistów, ale jest też znakomitym językiem do programowania grafiki, aplikacji mobilnych i uczenia maszynowego.
Niniejsza książka jest skierowana do osób, które chcą jak najszybciej rozpocząć tworzenie wydajnego oprogramowania w Go. Autorzy przejrzyście wyjaśnili podstawy tego języka i zasady nim rządzące, a swój wykład uzupełnili setkami interesujących i praktycznych przykładów dobrze napisanego kodu Go. W ten sposób Czytelnik dobrze pozna wszystkie aspekty tego języka, jego najistotniejsze pakiety oraz szeroki zakres zastosowań.
Alan A.A. Donovan od dwudziestu lat zajmuje się programowaniem. Jest członkiem zespołu Go firmy Google w Nowym Jorku. Od 2005 r. pracuje w firmie Google nad projektami infrastrukturalnymi. Brał udział w opracowaniu autorskiego systemu kompilacji Blaze. Zbudował wiele bibliotek i narzędzi do statycznej analizy programów Go.
Brian W. Kernighan jest profesorem Wydziału Informatyki na Uniwersytecie Princeton. W latach 1969 2000 pracował nad językami i narzędziami dla systemu Unix w Centrum Badań Informatycznych firmy Bell Labs. Jest współautorem kilku książek, w tym takich jak Język ANSI C. Programowanie. Wydanie II (Helion 2010) i Lekcja programowania. Najlepsze praktyki (Helion 2011).
Wydawnictwo Helion
Autor Alan A. A. Donovan, Brian W. Kernighan
Rok wydania 2016
Oprawa broszurowa
Stron 360
Format 17x23 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question