• Categories
  • Klocki Magnetyczne Kolorowe Edukacyjne 32 ele.

The Symbol : 17314

Magnetyczne klocki dla dzieci to atrakcyjny zestaw, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale również wspiera rozwój umiejętności manualnych i kreatywności u najmłodszych.

102.66
opak To the virus Vault
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 32 opak
EAN 5905991001744

Orders by phone: 501-031-535

Leave your phone

Klocki Magnetyczne Kolorowe Edukacyjne 32 ele. 

Klocki magnetyczne to idealna zabawka edukacyjna dla każdego dziecka. Zabawa pozytywnie wpływa na rozwój małego dziecka. Nie tylko rozwinie zdolności manualne, ale pobudzi również wyobraźnie i kreatywność. Odznaczają się nieograniczoną możliwością tworzenia, pozytywnie wpływają na wyobraźnie, kreatywność i logiczne myślenie. 

Duże klocki magnetyczne są idealne dla mniejszych dzieci, dzięki większym gabarytom. Posiadają innowacyjne łącznie, które bez najmniejszego problemu utrzymują rozbudowane budowle i wzory stworzone przez dzieci. Rozmiary elementów sprawiają, że klocki są lekkie, a podnoszenie ich nie sprawi kłopotu nawet kilkulatkowi. 

 Klocki można układać płasko tworząc tory, przeróżne budowle i inne figury trójwymiarowe. Wesoła, kreatywna zabawa z ich wykorzystaniem nie skończy się szybko. Magnetyczne klocki dla dzieci to atrakcyjny zestaw, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale również wspiera rozwój umiejętności manualnych i kreatywności u najmłodszych.

Duża ilość klocków i szereg możliwych kształtów do utworzenia pobudzi kreatywność i wyobraźnię dziecka, aby mogło tworzyć coś nowego. Klocki idealnie nadają się do wspólnej zabawy, która nauczy dzieci współdziałania, rozwiązywania problemów i dzielenia się zabawkami.

Wszystkie elementy zapakowane są w praktyczne plastikowe opakowanie, które umożliwia łatwe przechowywanie klocków po skończeniu zabawy. Dodatkowo rączka zamontowana na opakowaniu pozwala, aby Twoje dziecko mogło wziąć klocki zawsze ze sobą.

 

Zawartość zestawu : 32 kolorowe klocki 

Szerokość klocka : 2 cm 

Długość klocka : 7 cm i 10 cm 

Wymiary kulki : 5 cm 

Wymiary pudełka : 16 cm x 20 cm 

 

 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Informacje o produkcie
Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć unisex
Wiek +3
Długość towaru w centymetrach 20
Wysokość towaru w centymetrach 15
Szerokość towaru w centymetrach 15
Waga gabarytowa w gramach 750
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question