• Categories
  • Lady mechanika T.1

80.63
opak To the virus Vault
Order within
and we will send the package today
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 7 opak
EAN 9788366291928

Orders by phone: 501-031-535

Leave your phone
Poznajcie pięknie zilustrowany steampunkowy świat pełen statków powietrznych i potworów, w którym żyje odważna, lecz udręczona bohaterka...
Bulwarówki nadały jej przydomek Lady Mechanika. Jako jedyna przeżyła straszliwe eksperymenty szalonego naukowca, efektem których są jej mechaniczne kończyny.
Nie posiadając żadnych wspomnień związanych z niewolą, Lady Mechanika zdecydowała się zostać poszukiwaczką przygód i prywatną detektyw. Wykorzystuje swoje wyjątkowe zdolności do rozwiązywania spraw, których odpowiednie organy się nie podejmują: czy to z braku umiejętności, czy też chęci. Nigdy jednak nie przestała szukać odpowiedzi na temat własnej przeszłości.
Osadzona w fikcyjnej wiktoriańskiej Anglii, gdzie magia i przesądy zderzają się z nowymi odkryciami naukowymi i wynalazkami, Lady Mechanika przedstawia losy młodej kobiety, która kontynuuje obsesyjne poszukiwania własnej tożsamości i prowadzi dochodzenia w sprawie innych tajemnic, zarówno naukowych, jak i nadprzyrodzonych.
W niniejszym tomie została zawarta cała pierwsza mini seria zatytułowana Tajemnica mechanicznego ciała, włącznie z rozdziałem wprowadzającymDemon z Satan's Alley, a także galeria okładek.
Wydawnictwo Scream Comics
Autor Joe Benitez
Rok wydania 2021
Oprawa twarda
Stron 164
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question