• Categories
  • Lego MARVEL 76218 Sanctum Sanctorum

Wydawnictwo Lego
Wymiary 582x480 mm
Obudowa pudełko
Grupa wiekowa 18+
No goods
1155.16
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 5702017154619
Leave your phone

Uchwyć magiczną atmosferę towarzyszącą Doktorowi Strange'owi za pomocą tego przepięknego zestawu LEGO(R) Marvel Sanctum Sanctorum (76218), który jest ukłonem w stronę Mistrza Sztuk Mistycznych. Zaprojektowaliśmy ten model specjalnie dla dorosłych fanów.

Trzy piętra, by docenić Doktora Strange'a

Model Sanctum Sanctorum, niesławnej rezydencji Doktora Strange'a, składa się z 2708 elementów i wiernie oddaje kultowe sceny z dwóch filmów Marvela, "Avengers: Wojna bez granic" i "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Na najwyższym piętrze znajduje się mistyczne muzeum, niżej biblioteka, a na parterze, zarówno w domu, jak i na zewnątrz, tradycyjne elementy znane z filmów. W zestawie znajdziesz też dziewięć minifigurek: Doktor Strange, Wong, Iron Man, Spider-Man, Ebony Maw, baron Mordo, ponury Strange, martwy Strange i Scarlet Witch, a do tego autentyczne dodatki i kilka elementów do ozdabiania. Skonstruuj ten dom, a będziesz czuć satysfakcję jeszcze długo po budowaniu.

Doktor Strange rządzi - dom LEGO(R) Marvel Sanctum Sanctorum (76218) to trzypiętrowy, trójwymiarowy projekt konstrukcyjny dla dorosłych fanów uniwersum Marvela.

Kultowe postacie - w skład zestawu wchodzą minifigurki Doktora Strange'a, Wonga, Iron Mana, Spider-Mana, Ebony Mawa, barona Mordo, ponurego Strange'a, martwego Strange'a i Scarlet Witch.

Elementy jak prawdziwe - części tego modelu są wiernym odwzorowaniem autentycznych elementów, które można zobaczyć w filmach studia Marvel "Avengers: Wojna bez granic" i "Doktor Strange w multiwersum obłędu".

Prezent LEGO(R) dla dorosłych - model kolekcjonerski do zbudowania to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny albo osobisty podarunek dla dorosłych wielbicieli Marvela i miłośników budowania modeli.

Eksponat - model ma ponad 32 cm wysokości, 31 cm szerokości i 26 cm głębokości. Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie, dlatego ustaw go w widocznym miejscu w domu lub pracy.

Ty go urządzisz - możesz zmieniać ustawienia ścian i elementów w modelu, aby tworzyć nowe sceny akcji i łączyć ten zestaw z innymi z serii LEGO(R) dla dorosłych.

Wciągające budowanie - zestaw zawiera wysokiej jakości drukowane instrukcje.

Odpręż się i podładuj swoje baterie - zestawy LEGO(R) dla dorosłych to satysfakcjonujące projekty konstrukcyjne, które dają przyjemność jeszcze długo po zakończeniu pracy nad ich składaniem.

Gwarancja jakości - elementy LEGO(R) spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.

Pewność i bezpieczeństwo - elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question