NIE PRZEGAP OKAZJI I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER JUŻ DZIŚ!  OFERUJEMY 5% RABATU! Timer
No goods

MERCEDES CLA 45 AMG Z AMORTYZATORAMI, MIĘKKIE KOŁA, SIEDZENIE, HAMULEC, REGULACJA KIEROWNICY, RADAR, LAKIER/1538

The Symbol : SX-1538H-CZARNY
The Availability Of : 0 opak
1344.82
1277.58 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
About this product
Registration plates with child's name free of charge!:
Registration plates with Child's name
Freebies: BACKPACK POUCH COVER:
Driving license for a child

Absolutna nowość !!!!!! 

 Auto 
MERCEDES CLA 45 AMG
Wyjątkowa wersja  dla wyjątkowego małego kierowcy -
WERSJA Z PILOTEM LCD I RADAREM KTÓRY ZAPOBIEGA ZDERZENIOM AUTA Z PRZESZKODAMI.
Auto posiada głosowy system ostrzegania o przeszkodzie i niskim stanie baterii.

 
z systemem ESW - system wolnego startu i hamulcem  oraz z WSPOMAGANIEM KIEROWNICY
najmocniejsza wersja pojazdu z wspaniałym wyposażeniem.
Napędzany dwoma silnikami 45 W,
posiada otwierane drzwi, otwierany bagażnik, amortyzatory kół tylnych i przednich,  wspomaganie kierownicy, regulacja wysokości kierownicy, miękkie siedzenie, 5 punktowe pasy, wskaźnik naładowania akumulatora, wejście na USB, MP3 oraz bezpośrednie doraźne sterowanie pojazdem za pomocą pilota z możliwością kontroli prędkości przez Rodzica i z możliwością zahamowania za pomocą pilota - NOWOŚĆ. Dodatkowym atutem tego modelu jest specjalny uchwyt do transportowania, tylne kółka oraz MIĘKKIE siedzenie.

Wersja z miękkim siedzeniem i 5 punktowymi pasami.

 

 
Opis przedmiotu:

Kolor czarny:
 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

 

Otwierane  wysokie drzwi, które dają pełne bezpieczeństwo jazdy - brak  możliwości wypadnięcia dziecka- najlepsze rozwiązanie w autach:

alt

 

Opis funkcji  pojazdu na podstawie innego koloru

alt

alt

alt

alt

alt

 

alt

alt

alt

 

alt

alt
 

alt


Przestronne wnętrze, logo Mercedesa na kierownicy.

alt

alt

 

 

Zachęcamy do obejrzenia animacji:

Otwieranie drzwi:

alt

Regulacja kierownicy:

alt

Amortyzatory na 4 kołach:

alt

Oświetlenie pojazdu - można je całkowicie wyłączyć jak w animacji:
Zdjęcia modelu bez radaru.

alt

alt
alt

Bardzo atrakcyjny wygląd oświetlenia - w kołach diody LED, w progach i pod pojazdem diody LED

oświetlające podwozie. Wszystkie światła można wyłączyć  - dźwignią z lewej strony auta.

 

alt
Atrakcyjne podświetlenie deski wraz z
wskaźnikiem naładowania akumulatora
, wzbudzi zainteresowanie każdego kierowcy.
Wyświetlacz LED pokaże nam obecne napięcie w akumulatorze.

 

alt
Bardzo atrakcyjnie podświetlone zegary:

alt

alt

 

 
alt
 Film:

 

Opis przedmiotu:

AUTO MERCEDES CLA 45 AMG  zasilane na 12 V z napędem na dwa koła oraz otwieranymi wysokimi drzwiami. otwieranym bagażnikiem, wspomaganiem kierownicy, regulacją wysokości kierownicy zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę. Dzięki zastosowanym najmocniejszym silnikom  45 W, auto jeździ po nierównym terenie bez żadnych problemów, a dodatkowo silniki te są bardzo dobrej jakości. Najciekawszą funkcją pojazdu jest SYSTEM WOLNEGO STARTU, WSPOMAGANIE KIEROWNICY.  AMORTYZATORY na 4 kołach, REGULACJA POŁOŻENIA KIEROWNICY - 4 WYSOKOŚCI  oraz SYSTEM HAMOWANIA Z PILOTA przycisk zatrzymania.
Nowością w tym modelu jest RADAR z pomiarem prędkości oraz czujnikami zderzeniowymi z przodu i z tyłu auta. Jest możliwość regulacji czułości radaru w zależność w jakiej odległości od pojazdu auto ma się zatrzymywać. Dodatkową atrakcją tego modelu jest głosowy system ostrzegania o przeszkodach oraz zapowiedzi o niskim stanie baterii. Auto po włączeniu wita się dzieckiem, a po jego wyłączeniu żegna się z dzieckiem. Gdy go nie wyłączymy włącznikim głównym przypomina o swojej obecności
Ciekawym elementem jest oświetlenie pojazdu - świecące światła przednie i tylne, światła LED znajdujące się  po pojazdem w bardzo atrakcyjny sposób oświetlają drogę, wszystkie światła można wyłączyć włącznikiem znajdującym się przy kierownicy.
Auto posiada amortyzatory zarówno z przodu jak i z tyłu, które zapewniają młodemu kierowcy pełen komfort jazdy podczas jazdy w terenie. Duże  miękkie koła EVA zapewniają cichą jazdę.
Podświetlana deska rozdzielcza pojazdu oraz wskaźnik naładowania akumulator  dają pełen komfort użytkowania pojazdu - wiemy na jak długo mamy jeszcze " paliwa" ( napięcia w akumulatorach). Dodatkową atrakcją jest wejście na USB, wejście na MP3. . Po uruchomieniu ( odpaleniu) wydaje dźwięki odpalania i pracy silnika oraz zachęca nas zapowiedzią do jazdy. - NOWOŚĆ.

Zdalne sterowania pojazdem:
PILOT LCD 2.4 Ghz


Pełna kontrola z poziomu pilota LCD. Pilot ten posiada 8 stopniową regulację prędkości z wskazaniem na pilocie obecnie używanej prędkości, wskaźnik odległości od przeszkody z przodu i z tyłu.
Możliwość z poziomu pilota  użycia klaksony, wyłączenia czy włączenia RADARU, wyłączenia głośnika w samochodzie, uruchomienia wgranych piosenek.  Na wyświetlaczu pilota widoczna jest aktualna prędkość, przebyty dystans w metrach oraz dystans na jaki starczy nam jeszcze napięcia w akumulatorze. Ciekawym rozwiązaniem jest wskaźnik w pilocie pokazujący stan napięcia baterii w samochodzie.
Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą Pociechy - w każdej chwili sterując pilotem mogą zareagować pilotem na jazdę swojego i zatrzymać pojazd .
 

Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat:

Auto posiada:

 • silnik:  2 sztuki x 12 V 45W
 • akumulator 2x6V 7 Ah
 • pojazd posiada 8 stopniową regulację prędkości NOWOŚĆ TYLKO TA WERSJA
 • pilota LCD za pomocą którego można wyłączyć cały samochód, sterować jego dźwiękami - auto ma wgrane 7 piosenek,  za pomocą pilota można użyć klaksonu czy wyłączyć dźwięki.
 • na pilocie widoczna jest obecna prędkość pojazdu w km/h, przejechany dystans i na jaką odległość jeszcze wystarczy nam baterii.
 • dodatkowym atutem  pilota LCD jest wskaźnik naładowania baterii w samochodzie - system przenosi ta informację do pilota wskaźnik ten znajduje się po prawej stronie pilota.
 • na wyświetlaczu pilota widoczna jest również informacja z radaru znajdującego się w pojeździe który pokazuje nam odległość od przeszkody z tyłu i z przodu. Gdy jedziemy do przodu system załącza czujniki z przodu, gdy jedziemy do tyłu system załącza czujniki z tyłu i pokazuje nam odległość w metrach na wyświetlaczu pilota. Na pulpicie auta znajduje się regulator czułości radaru  możemy ustawić sobie odległość z jakiej będzie ostrzegał o przeszkodzie.
 • dodatkową atrakcją radaru ( jeśli go włączymy, ponieważ nie musi być on zawsze włączony) jest system zapowiedzi głosowych ostrzegający o przeszkodzie z tyłu lub z przodu. W przypadku słabej baterii samochód będzie przypominał nam zapowiedzią głosową o konieczności naładowania baterii ( BATTERY LOW)
 • system WOLNEGO STARTU.
 • system HAMOWANIA pilotem,
 • wspomaganie kierownicy
 • regulacja wysokości kierownicy
 • nowoczesny pilot 2,4 Ghz - bezzakłóceniowy 
 • otwierane drzwi,
 • amortyzatory na 4 kołach
 • auto posiada  elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, hamuje samoczynnie
 • auto posiada dźwięki -  klakson oraz z odgłos uruchamiania pojazdu i pracy silnika ja w prawdziwym Mercedesie
 • atutem koła EVA zdejmowane po wciśnięciu 1 przycisku
 • pasy bezpieczeństwa,
 • miękkie  siedzenie
 • świecące ledowe światła bardzo atrakcyjne
 • lusterka boczne składane aby pojazd zmieścił się do garażu
 • potencjometr do regulacji głośności muzyki


 

Napęd: Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła z systemem wolnego startu
Zasilanie: Akumulator 2x6V 7ah 
Ładowarka:  220-240 V 50 Hz 12V  DC 1000 MA
Pilot: Tak, sterownie przód/tył, lewo/prawo . Dodatkowo z pilota rodzic może ustawić prędkość pojazdu w zakresie 1 do 8  lub zahamować pojazdem
NOWOCZESNY PILOT  LCD, częstotliwość 2,4GHzz dodatkowymi funkcjami opisanymi powyżej
 
Pasy bezpieczeństwa Tak - 5 punktowe najlepsze
Rodzaj kół Miękkie koła EVA
Wymiary pojazdu: długość: 116 cm,szerokość z lusterkami 69 cm, wysokość przysiedzeniu ok.: 51 cm, wysokość przy kierownicy ok.: od 53- 57  cm,  wysokość drzwi: 37 cm, szerokość siedziska ok.:38 cm, odległość od pedału gazu do siedzenia ok.:60 cm, średnica koła  23 cm, szerokość koła  8 cm, prześwit od podłoża ok.: 9 cm,
Max obciążenie pojazdu 35 kg
Waga pojazdu
16 kg
Prędkość i jazda łącznie 8 biegów
bieg wolny 2,5- 3 km/h, bieg szybki do 5-6 km/h, jazda w przód i w tył, idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła,
Komfort jazdy: Amortyzatory przód i tył,  SYSTEM WOLNEGO STARTU i SYSTEM HAMOWANIA, WSPOMAGANIE KIEROWNICY- NOWOŚĆ, REGULACJA KIEROWNICY. MIĘKKIE SIEDZENIE, PASY
NOWOCZESNY PILOT LCD Z WIELOMA FUNKCJAMI
RADAR Z  POMIAREM PRĘDKOŚCI I CZUJNIKAMI PRZESZKODY
GŁOSOWY SYSTEM OSTRZEGANIA
Efekty świetlne
Tak, światła przednie dzienne, oraz światła tylne. dodatkowo oświetlenie pod pojazdem LEDY. Światła można wyłączyć włącznikiem  przy kierownicy,podświetlana tablica rozdzielcza,  wskaźnik naładowania akumulatora
Hamowanie
Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu oraz posiada HAMULEC w pilocie po jego naciśnięciu zatrzymuje się natychmiast - najbezpieczniejsza z opcji
Efekty dźwiękowe:
Tak, głos pracy silnika, klakson, piosenki dyskotekowe bardzo melodyjne, regulacja głośności, wejście MP3, wejście na USB,
Regulacja głośności: Tak
Kontrolka naładowana baterii Tak - kontrolka graficzna w samochodzie i dodatkowo w pilocie LCD, wskaźnik przejechanego dystansu i obliczenie na jaką odległość jeszcze wystarczy nam napięcia.
Czas ładowania:
8 do 12 godzin, przed pierwszym użyciem należy ładować akumulator około 18 godzin
Dodatkowe funkcje: Dźwięki klaksonu, melodie , dźwięk uruchamiana silnika oraz . otwierane wysokie drzwi idealne dla małych dzieci, amortyzatory przód tył, system wolnego startu, przycisk hamulca na pilocie, nowoczesny pilot 2,4 Ghz w kształcie pada. Miękkie siedzenie, regulacja kierownicy 4 położenia, wspomaganie kierownicy
RADAR Z  POMIAREM PRĘKOŚCI, PILOT LCD, SYSTEM ZAPOWIEDZI GŁOSOWYCH I OSTRZEŻEŃ O PRZESZKODACH CZY NISKIM STANIE BATERII.
Gwarancja:  pisemna 12 miesięcy
Wymiar opakowania
119 cm x 59,5 cm x 36 cm
Waga z opakowaniem.
20,5 kg
Wysyłka i montaż:
Pojazd do montażu  wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-30 minut.
W celu uruchomienia pojazdu należy podłączyć akumulator znajdujący się pod siedzeniem.

Wymiar tablicy rejestracyjnej przód:13 cm x 3 cm
tył: 13 cm x 3 cm
 
 

W komplecie:

 • Do każdego pojazdu pisemna gwarancja na 12 miesięcy.
 • Paragon fiskalny ( lub FV),
 • Instrukcja obsługi w języku polskim.
 • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów.

Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.

Dbamy  o bezpieczeństwo dzieci.
Wszystkie nasze pojazdy posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.
 
alt
 
Ostrzeżenia:
1. Montaż musi być wykonany przez osobę dorosłą.
2. Jazda zawsze musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej nie należy jeździć po drogach publicznych ( w ruchu publicznym) w pobliżu miejsc niebezpiecznych, może  to skutkować wypadkiem.
3. Należy stosować wyposażenie ochronne typu kask, ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie.
4. Przeznaczenie od: 3 do 6 lat.
Parameters :
Registration plates with child's name free of charge!:
Registration plates with Child's name
Freebies: BACKPACK POUCH COVER:
Driving license for a child
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :