Tubi Jelly - Planety TUBAN
Symbol: 5901087037710
Dostępność: 6 szt.
Cena: 94.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5901087037710
Dostępność: 6 szt.
Cena: 94.59
TUBI JELLY PLANETY to zestaw DIY dla miłośników odkrywania kosmosu! Zabawa polega na łączeniu różnokolorowych żeli i utrwaleniu ich w aktywatorze. W efekcie tego powstaną trójwymiarowe modele planet, które na koniec dzieci mogą umieścić w słoiku z wodnymi kryształami, tworząc całą galaktykę. Zabawa zestawem ćwiczy zręczność, rozwija kreatywność i pozwala obserwować ciekawe procesy chemiczne. Tworzenie planet z TUBI JELLY to także doskonała okazja, by przekazać dzieciom wiedzę na temat Wszechświata.
SKŁAD ZESTAWU:
5 kolorów żelowego płynu,
aktywator,
2 miarki różnej wielkości,
słoik,
wodne kryształy,
miskę,
instrukcję:
1. Wypełnij wodą akwarium do przechowywania planet. Wodne kryształy wsyp bezpośrednio do akwarium z wodą, odstaw i cierpliwie zaczekaj ok. 2 godzin aż urosną.
W tym czasie zajmij się tworzeniem swoich planet.
2. Przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu wlej do pojemnika 400 ml wody, a następnie wsyp do niej 1 saszetkę aktywatora. Całość mieszaj łyżką tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści.
3. Do jednej z dwóch miarek nabierz niewielką ilość (mniej więcej 1/5 miarki) gotowego roztworu z aktywatorem.
4. Do miarki zwilżonej roztworem z aktywatorem wlewaj kolorowe żele. Baw się kolorami, mieszaj je i twórz własne planety!
5. Miarkę wypełnioną żelowymi płynami zalej po brzegi roztworem z aktywatorem. Ważne jest, aby żel był w całości zanurzony w płynie!
6. Odczekaj kilka minut, a następnie bardzo delikatnie zacznij poruszać miarką w obie strony. Po chwili zaobserwujesz, jak żel w miarce przybiera okrągły kształt.
7. Gotową planetę pozostaw w pojemniku z aktywatorem na przynajmniej 30 minut, aby nabrała odpowiedniej gęstości.
8. Na koniec opłukaj planetę czystą wodą i umieść w akwarium wypełnionym wodnymi kryształami. Planeta pozostawiona zbyt długo w wodnych kryształach może się rozpuścić!
9. Teraz czas, aby stworzyć kolejne planety i wypełnić nimi galaktykę! Nie wylewaj aktywatora po skończonej zabawie, ponieważ przygotowanego roztworu możesz używać wielokrotnie.
Rozmiar opakowania: 24,5 x 20,5 x 11 cm
Wiek: 8+
WAŻNE:
Składniki wchodzące w skład zestawu zostały przebadane i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
WYPRODUKOWANO W POLSCE.
Każdy z naszych zestawów możesz poszerzać o żelowe płyny Tubi Jelly KUP TERAZ
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
BOCHENEK JAKUB TUBAN
ul. Hetmańska 92
43-600 Jaworzno
Poland
511995770
sklep@tuban.pl