AUTO ROADSTER EXCLUSIVE Z ŚWIECĄCYMI KOŁAMI/SX158
Symbol: SX-158-CZERWONY
Dostępność: 84 szt.
Cena: 936.77
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SX-158-CZERWONY
Dostępność: 84 szt.
Cena: 936.77
NAJNOWSZA WERSJA Z MIĘKKIM SIEDZENIEM ORAZ CZYTNIKIEM KART
Szukasz pojazdu, który łączy w sobie bezkompromisową moc z luksusowym wykończeniem? Roadster Exclusive SX158 to nie tylko zabawka, to prawdziwa maszyna do sprawiania radości. Zaprojektowany z dbałością o najmniejsze detale, zachwyca nowoczesną sylwetką i spektakularnym oświetleniem LED, które obejmuje nawet... felgi!
Wyjątkowy system zdejmowania kół na jeden przycisk pozwoli Ci bez trudu spakować auto do bagażnika i zabrać na każdą wycieczkę!
W wersji STRONG 2 zastosowano dużo mocniejsze silniki napędowe oraz specjalnie wzmocnione tryby napędów, dzięki czemu Klienci mają pewność zakupu pojazdu najlepszej jakości.
| Napęd: | Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła z systemem wolnego startu |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 2x6V 4Ah |
| Ładowarka: | 220-240 V 50 Hz 12V DC 500 MA |
| Pilot: | Tak, sterowanie przód/tył, lewo/prawo z pełną kontrolą rodzicielską (przycisk STOP). NOWOCZESNY PILOT 2,4GHz z funkcją wyłączania się po czasie bezczynności. Możliwość ustawienia prędkości 1, 2 z pilota. |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak, 5 punktowe |
| Miękkie siedzenie: | TAK |
| Wymiary pojazdu: | Długość ok.: 106 cm, szerokość ok.: 59 cm, wysokość przy siedzeniu ok.: 47 cm, wysokość przy kierownicy ok: 48 cm, wysokość drzwi ok.: 32 cm, szerokość siedziska ok.: 35 cm, odległość od pedału gazu do oparcia ok.: 54 cm, średnica koła ok.: 22 cm, szerokość koła ok.: 8 cm, prześwit od podłoża: 9 cm. |
| Max obciążenie: | 30 kg |
| Waga pojazdu: | 13,5 kg |
| Prędkość i jazda: | Łącznie 4 biegi: bieg wolny 2,5-3 km/h, bieg szybki do 5-6 km/h. Jazda w przód i w tył. Idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła. |
| Komfort jazdy: | Amortyzatory przód i tył, miękkie siedzenie, SYSTEM WOLNEGO STARTU i SYSTEM HAMOWANIA, 5 punktowe pasy - idealne dla maluszków, zapowiedzi głosowe (zapnij pasy), otwierane drzwi i bagażnik. |
| Efekty świetlne: | Tak, światła przednie dzienne oraz światła tylne. Możliwość wyłączenia świateł włącznikiem. Wskaźnik naładowania akumulatora. Podświetlane felgi. |
| Hamowanie: | Hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu oraz posiada HAMULEC w pilocie (najbezpieczniejsza opcja). |
| Efekty dźwiękowe: | Głos pracy silnika, klakson, piosenki dyskotekowe, regulacja głośności, wejście USB, MP3, slot na karty, panel z wgranymi melodiami. |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin (przed pierwszym użyciem około 18 godzin). |
| Dodatkowe funkcje: | Otwierane drzwi, amortyzatory przód/tył, system wolnego startu, przycisk hamulca na pilocie, nowoczesny pilot 2,4 Ghz, miękkie siedzenie, pasy 5 punktowe, składane lusterka. |
| Gwarancja: | Pisemna 12 miesięcy. |
| Wymiar opakowania: | 108,5 cm x 52,5 cm x 33 cm (Waga z opakowaniem: 17 kg). |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu w oryginalnym kartonie (ok. 15-20 min). Miejsce na rejestrację przód/tył: 10x2,5 cm. |
Zobacz animację amortyzatorów i demontażu kół: