Auto R/C Lamborghini Aventador Rastar 1:14 Biały
Symbol: 4653
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4653
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Sportowego pojazdu marki Lamborghini nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przez lata obecności w świecie motoryzacji nabył on status wręcz kultowego. Teraz będziecie mieli możliwość jeździć tym pięknym samochodzikiem po własnym domu!
Zdalnie sterowany samochodzik Lamborghini Aventador to prawdziwy rarytas dla każdego młodego fana sportowych bryk. Ze względu na swoje dokładne wykonanie, zaskarbi sobie serca również dorosłych!
Samochód osiąga prędkość 9 km/h.
Zdalnie sterowany samochodzik Lamborghini Aventador Rastar
Marka: Lamborghini
Kolor: Biały
Skala modelu: 1:14
Maksymalna szybkość: 8 km/h
Rodzaj pilota: 2,4 GHz
Dodatkowe cechy: Światła LED
Zabawka zapakowana jest w stylowe opakowanie z dużym, przezroczystym okienkiem, przez które dokładnie można obejrzeć zawartość zestawu. Dzięki swojemu opakowaniu świetnie nadaje się na prezent. Biały pojazd R/C Lamborghini Aventador do działania wymaga 5 baterii AA, a pilot - 2 baterii AA (nie są dołączone do zestawu).
Wymiary pojazdu: 27 cm x 16 cm x 14 cm
Wymiary opakowania: 43 cm x 23 cm x 18 cm
Waga z opakowaniem: 1 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Długość towaru w centymetrach | 35 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 45 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 20 |
| Waga gabarytowa w gramach | 5250 |
PL
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
info@super-toys.pl
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
info@super-toys.pl