Auto Sportowe Wyścigowe R/C 1:18 Corvette C6.R Żółty 2.4 G Światła

The Symbol : 9725

The Availability Of : 1 opak

Price: 101.66

Lowest price in the last 30 days:
92.78
96.58 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535

Availability payment and delivery

Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
EAN :
5904204756617

Auto Sportowe Wyścigowe R/C 1:18 Corvette C6.R Żółty 2.4 G Światła 

 Jazda własnym autem jest marzeniem wielu osób, a co dopiero sportowym, każdy chłopiec o tym marzy. Przestawiamy sportowe, zdalnie sterowane auto Corvette C6.R . Jego opływowy kształt i sportowe detale oraz naklejki zachwycą każdego miłośnika motoryzacji. Od dziś możesz urządzić wyścigi w swoim domu! 

Pojazd został wykonany w skali 1:18 z każdym najmniejszym szczegółem, dzięki czemu wygląda niesamowicie realnie. Zabawa pomoże rozwinąć w dziecku zdolności manualne, zwinności i sprytu, a dodatkowo polepszy funkcje ręki, co na pewno przyda się w szkole do lekcji pisania. Dużo zalet i świetna zabawa ! 

Pilot dołączony do zestawu odbiera na częstotliwości 2,4G, co redukuje wszelkie zakłócenia podczas zabawy. Odległość zdalnego sterowania to 10-15 m. Wyposażony jest w dwa joisticki, odpowiadające za sterowanie przód — tył oraz prawo — lewo. Kolor biały z elementami czerni i żółtego wyróżnia pojazd na tle innych, dodatkowo świecące reflektory przód- tył dodają realizmu, dzięki czemu poczujesz, jakbyś prowadził prawdziwe sportowe auto. 

 

Elementy zestawu:

- pilot 2,4 GHz 

- auto Corvette 

- bateria 4,8 V 700 mAh 

- 2 x bateria 1,5 V AA

- ładowarka USB 

 

Wymiary pojazdu:

23 cm x 12 cm x 8 cm 

Wymiary pilota:

16 cm x 11 cm x 4 cm 

Wymiary pudełka:

38 cm x 16 cm x 16 cm 

 

Auto zasilane jest  baterią 4,8 V 700 mAh, które jest dołączona do zestawu. Do pilota należy użyć 2 baterii "AA"  1,5 V ( w zestawie). Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.

Informacje o produkcie
Ostrzeżenie! Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +8 lat
Płeć unisex, Chłopcy, Dziewczynki
Wiek 8+
Długość towaru w centymetrach 38
Wysokość towaru w centymetrach 16
Szerokość towaru w centymetrach 16
Waga gabarytowa w gramach 1621.33
Stan Nowy
Marka Leantoys
Bohater brak
Wiek dziecka 3 lata +
Materiał Plastik
Efekty świetlne
Skala 1:18
Certyfikaty, opinie, atesty CE
Kolor dominujący odcienie żółtego i złota
Seria rc
Parameters :
Stan:
Nowy
Wiek:
8 +
Płeć:
unisex
Materiał:
Plastik
Długość towaru w centymetrach:
38
Wysokość towaru w centymetrach:
16
Szerokość towaru w centymetrach:
16
Waga gabarytowa w gramach:
1621.33
Ostrzeżenie!:
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +8 lat
Marka:
Leantoys
Bohater:
brak
Wiek dziecka:
3 lata +
Certyfikaty, opinie, atesty:
CE
Kolor dominujący:
odcienie żółtego i złota
Seria:
rc
Efekty:
świetlne
Skala:
1:18

Safety Information

CE Mark | Compliant with EN-71 CE Certificate | Compliant with EN-71 730260740

 

Warning. Not suitable for children under 3 years of age. Please retain the packaging due to the information it contains. The packaging is not a toy. Use under adult supervision.

 

CE Mark | Compliant with EN-71 CE Certificate | Compliant with EN-71

 

It bears the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.

Manufacturer details

Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

Responsible person

Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question