Auto na Akumulator Audi R8 Spyder Biały
The Symbol : 2318
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
The Symbol : 2318
The Availability Of : 0 opak
Price: 0
Białe Audi R8 Spyder na akumulator
Audi R8 Spyder to samochód, który wystąpił w wielu filmach i grach komputerowych — znają go niemal wszyscy! Jego nazwa pochodzi od prototypu Le Mans Audi R8, nawiązującego do wyścigu samochodowego Le Mans, gdzie zadaniem zawodników jest przejechanie jak największej liczby okrążeń wyznaczonego toru podczas jednej doby. Mimo swego sportowego charakteru Audi R8 będzie bardzo komfortowym pojazdem przystosowanym do codziennego, miejskiego użytkowania.
Dziecięcy model Audi R8 to wersja stylistycznie nawiązująca do roadstera, co charakteryzuje się dwoma siedzeniami, brakiem stałego dachu oraz sportowym temperamentem. Kolejnym atutem jest też neutralny, biały kolor karoserii, przez co trudno go przeoczyć na ulicy. Zminiaturyzowana wersja Audi R8 Spyder tak samo, jak jego pełnowymiarowy odpowiednik, została wyposażona w fantastycznie wyglądające reflektory ze świecącymi diodami, a także przyciemnianą przednią szybę, czy masywny, wysoki grill.
Biały model sportowego Audi dla dzieciaków ukrywa w swym wnętrzu podzespoły, które umożliwiają zabawę w prędkości od 3 do 5 km/h, za co odpowiadają dwa silniki po 45W każdy, a także podwójny akumulator 2x6V4,5Ah. Co więcej, autko posiada automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami, dzięki czemu każdy mały kierowca dobierze odpowiednią dla siebie prędkość. Dane techniczne, które warto rozważyć podczas wyboru pierwszego pojazdu dla dziecka, to krótki czas ładowania akumulatorów — 8 godzin, a także niska masa własna auta, sięgająca 12 kg. Czynniki te sprawiają, że białe auto dla dzieciaków możecie transportować i przewozić ze sobą, dzięki czemu dziecko może jeździć swym pojazdem również na wakacjach bądź podczas pobytu u dziadków.
Prezentowany roadster Audi R8 pod swą sportową maską ukrywa szereg udogodnień, podnoszących bezpieczeństwo i komfort każdego dziecka. Wewnątrz pojazdu znajduje się miękka, dwuosobowa kanapa połączona z pasem biodrowym. Wykonano ją z czarnej skóry ekologicznej ozdobionej stylizowanym pikowaniem. Na koniec zostawiliśmy coś, co sprawi, że każda podróż czerwonym modelem Audi R8 Spyder będzie fantastycznym doświadczeniem — wewnątrz autka znajduje się radio FM, które bez najmniejszych trudności można połączyć z odtwarzaczem MP3 lub pamięcią USB.
Dziecięca wersja akumulatorowego pojazdu oznaczona jest certyfikatem CE, będącym gwarancją spełnienia wymogów dyrektyw „Nowego Podejścia" Unii Europejskiej. Wszelkie elementy składające się na budowę autka wykonane są z atestowanych, a przede wszystkim bezpiecznych i pozbawionych ostrych zakończeń materiałów, co jest gwarancją solidności i trwałości zabawki. Zminiaturyzowana wersja Audi R8 osadzona jest na kołach EVA, które wykonano ze specjalnie dobranego tworzywa sztucznego — umożliwiają one jazdę nie tylko po płaskich i równych nawierzchniach.
Według zaleceń producenta, akumulatorowe Audi R8 na oryginalnej licencji koncernu przeznaczone jest dla wszystkich maluchów powyżej 3. roku życia. Jeśli jednak Twoja pociecha fascynuje się autami już od pierwszych lat życia, możesz zapewnić mu wesołą i bezpieczną zabawę, sterując pojazdem dołączonym do zestawu pilotem 2.4G.
Wymiary opakowania: 100 x 53 x 31 cm
Waga: 13,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Audi |
| Model | Audi R8 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 100cm x 66cm x 46cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 12kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 55 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 105 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 33687.5 |
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl