Auto na Akumulator HL1638 Dla Dzieci Światła LED MP3 Pilot Zielone
Symbol: 2828
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2828
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Auto na Akumulator HL1638 Zielone
Od teraz Twoje dziecko może mieć własne auto! Spełnij marzenie swojego malucha, kupując komfortowe auto na akumulator HL1638 w zielonej odsłonie. Rozwiń w dziecku pasję, którą w przyszłości będziecie mogli wspólnie dzielić, razem pokonując szerokie drogi. Pozwól mu poczuć samodzielność i wolność płynące z samodzielnego prowadzenia dwuśladu!
Autko na akumulator wygląda jak prawdziwy samochód rozmiarem dostosowany do dziecka. Mocna konstrukcja wykonana z materiałów najwyższej jakości gwarantuje nieustanną zabawę przez długie lata. Dziecięcy samochód akumulatorowy zaprojektowany w nowoczesnym stylu zadowoli gusta nie tylko najmłodszych miłośników zabawek motoryzacyjnych, ale i ich rodziców. Dopracowane wnętrze i elementy imitujące realne części sprawią, że pociecha poczuje się jak w prawdziwym samochodzie - które oczywiście może samo prowadzić.
Autko na akumulator wyposażone jest w wejście na odtwarzacz MP3, a także port USB i kartę SD, co pozwala na odtwarzanie ulubionych piosenek małego kierowcy i jego rodziców. Model odznacza się również praktycznym wskaźnikiem naładowania akumulatora, który umożliwia kontrolę stanu baterii w trakcie ładowania oraz zabawy, a dodatkowo składa się z szeregu bezpiecznych udogodnień. Mowa o pięciopunktowych pasach bezpieczeństwa, możliwości zablokowania drzwi przed przypadkowym otwarciem, a także amortyzatorach, ułatwiających jazdę po nierównościach.
Auto prowadzone przez młodego kierowcę dzięki dużej mocy silnika może osiągnąć prędkość od 3 do 6 km/h. Możesz nad tym panować, awaryjnie zatrzymując auto z dołączonego do sprzętu pilota. Motoryzacyjna zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, jednak pod Twoim okiem mogą z niej korzystać nawet młodsi rajdowcy. Przedstawione zabawkowe auto na akumulator posiada certyfikat CE, a jego montaż jest wyjątkowo prosty i krótki - zajmie Ci około 30 minut.
Wymiary pudełka: 93 cm x 54,5 cm x 37 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | HL1638 |
| Kolor | Zielony |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 2x6V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 93cm x 58cm x 49cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 12kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Mikro SD, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 58 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 95 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 39 |
| Waga gabarytowa w gramach | 35815 |
1. Ta zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na jej maksymalną prędkość i
małe elementy.
2. Użytkowanie tej zabawki może wiązać się z wystąpieniem zagrożenia i ryzyka urazu. Podczas
zabawy należy zachować szczególną ostrożność. Zagrożenia mogą obejmować ryzyku upadku,
zderzenia lub innych obrażeń związanych z ruchem. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Nie używać w ruchu ulicznym i innych niebezpiecznych miejscach takich jak zbiorniki wodne,
drogi publiczne. Zabawka przeznaczona do użytku prywatnego.
4. Zabawa może odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Montaż może wykonać wyłączenie osoba
dorosła.
5. Przed zmianą kierunku jazdy przód/tył należy całkowicie zatrzymać pojazd. Pojazd nie posiada
hamulca. Hamuje po zdjęciu nogi z gazu.
6. Przed rozpoczęciem zabawy należy przeczytać instrukcję. Max obciążenie zostało wskazane w
instrukcji.
7. Przed każdym rozpoczęciem zabawy należy sprawdzić prawidłowość wszystkich elementów.
8. Zabronione jest używanie pojazdu podczas ładowania. Przed ładowaniem ustaw włączniki w
pozycji OFF
9. Ładowanie akumulatora powinno nastąpić po każdej zabawie a gdy pojazd nie jest używana raz na 30 dni-zwiększy to jego żywotność.
10. Pojazd należy wyłączyć gdy nie jest używany.
11. Po okresie eksploatacji nie wyrzucaj zabawki z normalnymi odpadami lecz zdaj ją w punkcie
zajmującym się recyklingiem artykułów elektrycznych. Oznaczenie przekreślonego pojemnika na
śmieci oznacza, że artykuł podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów Odpady
mogą zostać usunięte sposób przyjazny dla środowiska i odzyskać surowce użyte w procesie
produkcji. Informacje o miejscach zbierania sprzętu znajdują się w punktach sprzedaży detalicznej
lub na stronie www.gios.gov.pl
12. Deklaracja zgodności dostępna w siedzibie importera
13. Zabawkę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia
14. Zabawka musi być użytkowana z zachowaniem ostrożności ponieważ korzystanie z niej wymaga
umiejętności, bez których użytkownik może ulec wypadkowi lub spowodować zderzenie
skutkujące obrażeniami u siebie i osób trzecich
15. Zabawka nie wymaga szczególnej konserwacji. Zabawkę należy czyścić miękką zwilżoną tkaniną.
Przed każdym użyciem zabawki należy naocznie sprawdzić czy nie sa widoczne uszkodzenia
konstrukcji zabawi, akumulatora. W przypadku ich stwierdzenia, przed użyciem zabawki, należy
podjąć środki zmierzające do ich usunięcia
16. Konieczność posiadania odpowiednich umiejętności.
Konieczności zachowania środków ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń powodujących urazy użytkownika lub osób trzecich
Zalecenia stosowania środków ochrony indywidualnej, w szczególności kasków, rękawic, ochraniaczy na kolana i łokcie.
Zabawka:
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl