Basen Stelażowy 14FT 427x250x100 cm Power Steel
Symbol: 56620
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1939.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 56620
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1939.99
![]() |
Basen Stelażowy 14FT 427x250x100 cm Power Steel |
| Specyfikacja | Technologia Power Steel™ |
|
- odporny na korozje stelaż z owalnymi rurkami, - powłoka basenu PVC wykonana w technologii TRITECH™, - zawór spustowy, - basen wyposażony w Seal & Lock System™ zabezpieczający połączenie między elementami stelażu, - ścianki basenu pokryte mozaikową grafiką, - specjalna powłoka uniemożliwiająca przywieranie materiału FROSTED FINISH™ - montaż basenu za pomocą złączek "T-connector", - łatwy montaż, |
|
| Wymiary basenu |
|
|
Długość |
427 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 54,1 kg |
| Pojemność basenu | 7250 l (1915 gal.) |
| Drabinka | 58330 |
| Specyfikacja |
- metalowa konstrukcja odporna na korozję, - wytrzymałe plastikowe stopnie. |
| Wymiary |
1.07 (42") |
| Certyfikaty | EN16582-1; EN16582-3 & EN16713-1; EN16713-2; EN16713-3 |
|
Dane pompy filtrującej |
58383 |
| Wkład filtrujący | filtr TYPE II - 58094 |
| Wydajność pompy | 2006 l/h (530 gal./h) |
| Przepływ wody | 1817 l/h (480 gal./h) |
| Zasilanie | 220-240V |
| Waga | 3,3 kg |
| Certyfikaty | CE, TÜV Rheinland |
|
Zawartość zestawu |
|
|
|
- basen 56620, - pompa filtrująca 58383, - filtr do pompy 58094, - drabinka 58330, - dozownik chemii 58501 - zestaw naprawczy, - instrukcja, - kolorowe pudełko. |
Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować
opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.
Dz CE|Zgodne z EN-71 Certyfikat CE|Zgodne z EN-71
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Global Income
Chwaszczyńska 135B
81-571 Gdynia
Poland
730260740
sklep@janshop.pl
Global Income sp z oo
Chwaszczyńska 135B
81-571 Gdynia
Poland
730260740
sklep@janshop.pl
