Basen Stelażowy 20FT 610x132 cm SteelPRO BESTWAY
The Symbol : 561FM
The Availability Of : 14 opak
Price: 3490.00
The Symbol : 561FM
The Availability Of : 14 opak
Price: 3490.00
| Basen Stelażowy 20FT 610x132 cm SteelPRO BESTWAY | |
| Specyfikacja | Technologia Steel Pro MAX™ |
| - odporny na korozje stelaż, - powłoka basenu PVC wykonana w technologii DURAPLUS™, - zawór spustowy, - ścianki basenu pokryte mozaikową grafiką, - basen wyposażony w Frame Link System™ zabezpieczający połączenie między elementami stelażu, - łatwy montaż, - konstrukcja objęta patentem. |
|
| Wymiary basenu | |
| Średnica | 610cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Waga | 122,4 kg |
| Pojemność basenu | 33240 l (8781 gal.) |
| Drabinka | [58332] |
| Specyfikacja | - metalowa konstrukcja odporna na korozję, - wytrzymałe plastikowe stopnie. |
| Wymiary | 1.32m |
| Certyfikaty | EN16582-1; EN16582-3 & EN16713-1; EN16713-2; EN16713-3 |
| Dane pompy filtrującej | Pompa filtrująca [58391] |
| Wkład filtrujący | wkład filtrujący IV [58095] |
| Wydajność pompy | 9463L/h - 2500gal./h |
| Przepływ wody | 7760L/h - 2050gal./h |
| Zasilanie | 220-240V |
| Waga | 6 kg. |
| Certyfikaty | CE, TÜV Rheinland |
| Zawartość zestawu | |
| - basen 561FM, - pompa filtrująca 58391, - filtr 58095 IV, - pokrywa na basen 58039, - drabinka 58331, - zestaw naprawczy, - instrukcja, - kolorowe pudełko. |
CE Mark | Compliant with EN-71 CE Certificate | Compliant with EN-71 730260740
Warning. Not suitable for children under 3 years of age. Please retain the packaging due to the information it contains. The packaging is not a toy. Use under adult supervision.
CE Mark | Compliant with EN-71 CE Certificate | Compliant with EN-71
It bears the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.
Bestway
Via Resistenza, 5
20098 San Giuliano M.se (Mi)
Italy
+39029884881
https://www.bestwaycorp.com
Global Income
Chwaszczyńska 135B
81-571 Gdynia
Poland
730260740
serwis@bestwaycorp.pl