Crash
Symbol: 9788383209081
Dostępność: 7 szt.
Cena: 32.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9788383209081
Dostępność: 7 szt.
Cena: 32.15
Więcej o produkcie
Lucy Larson właśnie zaczyna ostatni rok liceum w nowej szkole Southpointe High. Kiedy przekracza próg placówki, do której od tej chwili uczęszcza, wie, że nie będzie lekko. Docierają do niej pogłoski, że uczniowie od jakiegoś czasu robią zakłady, kto pierwszy się z nią prześpi, a dziewczyny plotkują, że jest puszczalska.
I to wszystko dlatego, że przed rozpoczęciem roku szkolnego spotkała na plaży grupkę chłopaków i zamieniła kilka zdań z bardzo znanym wśród uczniów Judeem Ryderem. Jednak nikt nie wie, że Lucy to grzeczna, poważna i odpowiedzialna dziewczynka, a jej najważniejszym celem jest dostanie się do szkoły baletowej.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi dają jej do zrozumienia, że jeżeli chce spokojnie przeżyć ten rok, powinna trzymać się daleka od takich chłopaków jak Jude Ryder. Ale szybko się okazuje, że to nie jest takie proste.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Opis pochodzi od Wydawcy.
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek