Dziedzictwo
Symbol: 9788383523545
Dostępność: 9 szt.
Cena: 37.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9788383523545
Dostępność: 9 szt.
Cena: 37.79
Powieść, w której ścierają się namiętności, przeplatają narodziny i śmierć, łzy radości i smutku, której bohaterowie dokonują trudnych wyborów i ponoszą ich konsekwencje.
Czterdzieści rodzin opuściło domy i udało się w podróż w poszukiwaniu ziemi obiecanej. Ludzie ci zostawili wszystko i odeszli. Mieli dość długich lat niewoli. Ileż jeszcze mogli wycierpieć? Chcieli zaznać spokoju, życia w poczuciu godności i bezpieczeństwa, codzienności, która będzie przewidywalna.
Rodzinna saga oparta na wspomnieniach świadków wydarzeń, monumentalna opowieść o ludziach odważnych i zdesperowanych, o Polakach, dla których praca była jedynym środkiem do realizacji marzeń. O tym, że człowiek prosty i niewykształcony może z poczuciem własnej wartości zabiegać o szczęście.
Krystyna Januszewska - autorka ośmiu powieści - "Przytulać kamienie" - książki wyróżnionej w konkursie na najlepszą polską powieść, "Niebo ma kolor zielony", "Rozbitek@brzeg pl" - pozycja nominowana do Nagrody Mediów Publicznych "Cogito" (2007), "Ostatnia kwadra księżyca" - powieść o kryzysie przyjaźni, dylogia - "Dziedzictwo" (2015r.) i "Kołysanka" (2018r) - to napisana z epickim rozmachem historia dwóch rodzin. Dla młodszych czytelników napisała "Dolinę motyli" - książka weszła do kanonu lektur w gimnazjach, oraz "Trzy Światy - czyli Maryśka, Anioł i szalona Muneguita" (2005r) - wyróżniona w konkursie "Uwierz w siłę wyobraźni". Jest autorką opowiadań w antologiach "Nasze polskie wigilie", oraz "Historie prawdziwe." Od 2010 roku jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek