Eucharystia. Miłość wcielona
Symbol: 9788375029918
Dostępność: 0 szt.
Cena: 27.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9788375029918
Dostępność: 0 szt.
Cena: 27.43
Czy jest jakieś szczególne miejsce, w którym możemy w dzisiejszych czasach dotknąć Boga i doświadczyć Jego obecności? Jest to Eucharystia. Święty Jan Paweł II w encyklice Ecclesia de Eucharistia pisał, że Eucharystia jest wielką tajemnicą, tajemnicą miłosierdzia. "Cóż większego Jezus mógł uczynić dla nas? Prawdziwie, w Eucharystii objawi nam miłość, która posuwa się aż do końca; miłość, która nie zna miary". Do poznania tej miłości, uobecnionej w Ciele i Krwi, zachęca nas Daniel-Ange.
Daniel-Ange, poruszony do głębi ubóstwem psychicznym i moralnym młodych ludzi w swojej rodzinnej Francji, po trzydziestu latach życia pustelniczego, w tym dwudziestu w Rwandzie, poczuł wezwanie do niesienia im tego, co najważniejsze: Boga, który jest Życiem. W 1981 r. przyjął święcenia kapłańskie, a w 1984 r. założył katolicką szkołą ewangelizacji Jeunesse-Lumiere, jedną z pierwszych takich instytucji w Europie. Autor wielu książek z dziedziny teologii i ewangelizacji, głęboko zaangażowany w dialog katolicko-prawosławny, oraz wędrowny ewangelizator znany w blisko 40 krajach świata.
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek