Gokart na Akumulator Drift SX1968 Biały
Symbol: 5200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Gokart na Akumulator Drift SX1968
Kilkuletnie dzieci uwielbiają różnego rodzaju pojazdy — niektóre fascynują się samochodami wyścigowymi, natomiast inne podziwiają motory, pojazdy budowlane lub gokarty. U nas znajdziesz prezent dla każdego z nich. Co powiecie na zasilany akumulatorem i silnikami gokart, za którego sterami może usiąść każdy maluch?
Prezentowany gokart z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka, gwarantując mu zupełnie inny wymiar zabawy. Po wygodnym usadowieniu się na fotelu kierowcy, maluch może wcisnąć guzik START, wybrać przełącznikiem kierunek jazdy, a następnie docisnąć nóżką pedał gazu. Uwaga, bolid ruszył przed siebie! Podczas zabaw dziecka zadbajcie o to, by zapinał pasy bezpieczeństwa.
Gokart dla kilkuletnich dzieci prezentuje się rewelacyjnie — jesteśmy przekonani, że takie samo zdanie będą mieć mali kierowcy. Gokart rozwija prędkość 15-18 km/h oraz posiada dodatkową funkcję driftowania . Ogromną moc i wytrzymałość zawdzięcza dwóm mocnym silnikom, każdy o mocy 100 W oraz podwójnemu akumulatorowi 12V7Ah
Gokart dla kilkulatków został wykonany z atestowanego, solidnego tworzywa. Jego konstrukcja oparta jest na czterech dużych kołach. Pojazd przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek powyżej 8. roku życia — jedynym ograniczeniem jest obciążenie powyżej 70 kg. Pojazd posiada certyfikat CE, zapakowany jest w oryginalny karton, wewnątrz którego dodatkowo znajduje się akumulator, ładowarka i instrukcja ułatwiająca samodzielny montaż.
Wymiary opakowania: 119 cm x 61 cm x 34 cm
Waga z opakowaniem: 25 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Gokart SX1968 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x100W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu, funkcja Drift |
| Wymiary Pojazdu | 110cm x 77cm x 54cm |
| Prędkość | 15-18km/h |
| Masa Własna | 21kg |
| Max. Obciążenie | 70kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Przód - EVA, Tył - pełne plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | ✕ |
| Audio | muzyka w kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 65 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 125 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 54166.67 |
1. Ta zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na jej maksymalną prędkość i
małe elementy.
2. Użytkowanie tej zabawki może wiązać się z wystąpieniem zagrożenia i ryzyka urazu. Podczas
zabawy należy zachować szczególną ostrożność. Zagrożenia mogą obejmować ryzyku upadku,
zderzenia lub innych obrażeń związanych z ruchem. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Nie używać w ruchu ulicznym i innych niebezpiecznych miejscach takich jak zbiorniki wodne,
drogi publiczne. Zabawka przeznaczona do użytku prywatnego.
4. Zabawa może odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Montaż może wykonać wyłączenie osoba
dorosła.
5. Przed zmianą kierunku jazdy przód/tył należy całkowicie zatrzymać pojazd. Pojazd nie posiada
hamulca. Hamuje po zdjęciu nogi z gazu.
6. Przed rozpoczęciem zabawy należy przeczytać instrukcję. Max obciążenie zostało wskazane w
instrukcji.
7. Przed każdym rozpoczęciem zabawy należy sprawdzić prawidłowość wszystkich elementów.
8. Zabronione jest używanie pojazdu podczas ładowania. Przed ładowaniem ustaw włączniki w
pozycji OFF
9. Ładowanie akumulatora powinno nastąpić po każdej zabawie a gdy pojazd nie jest używana raz na 30 dni-zwiększy to jego żywotność.
10. Pojazd należy wyłączyć gdy nie jest używany.
11. Po okresie eksploatacji nie wyrzucaj zabawki z normalnymi odpadami lecz zdaj ją w punkcie
zajmującym się recyklingiem artykułów elektrycznych. Oznaczenie przekreślonego pojemnika na
śmieci oznacza, że artykuł podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów Odpady
mogą zostać usunięte sposób przyjazny dla środowiska i odzyskać surowce użyte w procesie
produkcji. Informacje o miejscach zbierania sprzętu znajdują się w punktach sprzedaży detalicznej
lub na stronie www.gios.gov.pl
12. Deklaracja zgodności dostępna w siedzibie importera
13. Zabawkę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia
14. Zabawka musi być użytkowana z zachowaniem ostrożności ponieważ korzystanie z niej wymaga
umiejętności, bez których użytkownik może ulec wypadkowi lub spowodować zderzenie
skutkujące obrażeniami u siebie i osób trzecich
15. Zabawka nie wymaga szczególnej konserwacji. Zabawkę należy czyścić miękką zwilżoną tkaniną.
Przed każdym użyciem zabawki należy naocznie sprawdzić czy nie sa widoczne uszkodzenia
konstrukcji zabawi, akumulatora. W przypadku ich stwierdzenia, przed użyciem zabawki, należy
podjąć środki zmierzające do ich usunięcia
16. Konieczność posiadania odpowiednich umiejętności.
Konieczności zachowania środków ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń powodujących urazy użytkownika lub osób trzecich
Zalecenia stosowania środków ochrony indywidualnej, w szczególności kasków, rękawic, ochraniaczy na kolana i łokcie.
Zabawka:
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl
Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
730260740
zamowienia@leantoys.pl