MASYWNY MEGA MOCNY SUV GINNASIO STRONG 2 POMPOWANE KOŁA KLUCZYK/801AIR
The Symbol : PB-801
The Availability Of : 5 opak
Price: 1440.00
The Symbol : PB-801
The Availability Of : 5 opak
Price: 1440.00
ST-PB801/45W "GINNASIO"
POLECAMY NASZ SPRAWDZONY I NAJLEPSZY BEZAWARYJNY SAMOCHÓD
REWELACJA NAJNOWSZY MODEL
Na pompowanych kołach dzięki którym auto jedzie po nierównościach.
Dodatkowo w tej wersji posiada amortyzatory na 4 koła i jest uruchamiane za pomocą kluczyka - NOWOŚĆ
Z PILOTEM ZDALNEGO STEROWANIA.
Najmocniejsza wersja pojazdu 2 x45 W, dwa akumulatory 6V 10 Ah czyli łącznie 12 V 20 Ah
Super oświetlenie i jakość auta.
Jeden z najlepiej wykonanych pojazdów na akumulator.

Wyjątkowy styl auta i jego moc.
Najnowszy model tego roku seria "STRONG 2" na wzmocnionych silnikach - przeczytaj czym różni się ten pojazd, od innych słabszych. Nowa seria pojazdów o nazwie "Strong 2".
W wersji oznaczonej jako "STRONG 2" zastosowano do najbardziej popularnych pojazdów, dużo mocniejsze silniki napędowe oraz dodatkowo specjalnie wzmocnione tryby napędów, dźięki czemu nasi Klienci mogą być pewni zakupu pojazdów najlepszej jakości nie spotykanej dotąd w naszym kraju.

Kupujcie tylko najlepsze pojazdy gwarancja jakości. Od prawie 20 lat bawimy Wasze dzieci.






Nowoczesna kierownica ze specjalnie profilowanymi uchwytami, wieloma melodiami i klaksonem.



Po prawej stronie kierownicy
przełączniki prędkości, jazdy zwykłej lub na pilota oraz jazdy przód/tył.




Opis przedmiotu:
AUTO GINNASIO na POMPOWANYCH KOŁACH z 4 biegami. amortyzatorami i kluczykiem - zasilane na 12 V z napędem na dwa koła zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę. Dzięki zastosowanym najmocniejszym silnikom 45 i pompowanym kołom, auto jeździ po nierównym terenie bez żadnych problemów, a dodatkowo silniki te są bardzo dobrej jakości.
Najciekawszą funkcją pojazdu są - dźwięki i wygląd prawdziwej policji.
Ciekawym elementem jest oświetlenie pojazdu - świecące światła przednie, podświetlana maska oraz światła na pałąku.
Wielkie koła zapewnią komfort jazdy po nierównym terenie.
Dodatkową atrakcją jest możliwość podłączenia podłączenia urządzenia zewnętrznego np. do słuchania ulubionej muzyki.
Zdalne sterowania pojazdem:
Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą Pociechy - sterują pilotem jazdą swojego Dzieckaaż w 2 prędkościach ( auto ma 4 biegi) zarówno działają przy sterowaniu pilotem jak i podczas jazdy manualnej.
Mogą wozić dziecko sterując pojazdem jak samochodem zdalnie sterowanym przód/tył i lewo/prawo
Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat STRONG 2
Auto posiada:
| Napęd: | Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator - 2x6V/ 10ah/20HR |
| Ładowarka: | 220-240 V 50 Hz 12V DC 1000 MA |
| Pilot: | Tak, sterownie przód/tył, lewo/prawo 2 prędkości |
| Pasy bezpieczeństwa | Tak |
| KOŁA | Pompowane - AIR NOWOŚĆ |
| Wymiary pojazdu: | długość ok: 114 cm,szerokość z lusterkami 75 cm, wysokość przy tylnym pałąku ok: 76 cm , przy kierownicy: 61 cm, wysokość przy burcie bocznej: 40 cm, szerokość siedziska ok.:40 cm, odległość od pedału gazu do siedzenia ok.:59 cm, średnica koła ok: 32 cm, szerokość koła ok. 8 cm, prześwit od podłoża ok: 17 cm |
| Max obciążenie pojazdu | 30 kg |
| Waga pojazdu | 19,2 kg |
| Prędkość i jazda | łącznie 4 biegi bieg wolny 2,5- 3 km/h, bieg szybki do 5-7 km/h, jazda w przód i w tył, idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła, Model z największymi pompowanymi kołami |
| Komfort jazdy: | wejście MP3, wgrane piosenki w pamięć, 4 biegi, duże pompowane koła, uruchamiany za pomocą kluczyka, amortyzatory na 4 kołach |
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie oraz światła tylne. Światła na pałąku, oświetlenie maski. |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu |
| Efekty dźwiękowe: | Tak, głos pracy silnika - bardzo realistyczny, klakson, piosenki dyskotekowe bardzo melodyjne , wejście MP3. Włącznik imitujący rozruch auta. |
| Uwagi: | Koła należy pompować pompką ręczna - nie kompresorem. |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin, przed pierwszym użyciem należy ładować akumulator około 18 godzin |
| Czas jazdy | około 1 do 2 godzin w zależności od podłoża i wagi pasażera |
| Dodatkowe funkcje: | Dźwięki klaksonu, melodie , dźwięk uruchamiana silnika, 4 biegi. pilot zdalnego sterowania, wejście na MP3, oświetlenie na pałąku, pompowane koła, amortyzatory, wskaźnik LED |
| Gwarancja: | pisemna 12 miesięcy |
| Wymiar opakowania | 116 cm x 62 cm x 38 cm |
| Waga z opakowaniem. | 22 kg |
| Wymiar tablicy: | |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut. Rejestracja z przodu: 10x2 cm Rejestracja z tyłu:17x4,5 cm |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
Uwaga: Kół w żadnym przypadku nie należy pompować kompresorem. Do pompowania należy używać pompki ręcznej.
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl