-5% z kodem  EDUKAMP5

Pacynka na Rękę Krokodyl Zwierzątko Szary

Symbol: 15294

To realistycznie wykonany krokodyl z żółtymi oczami oraz idealnie odwzorowanymi łuskami. Jest on wykonany z miękkiej gumy, a jego wymiary wynoszą: 17 cm x 8 cm x 7,5 cm. To interaktywna zabawka, która pozwala na tworzenie własnych opowieści i scenariuszy!

Dostępność: 39 szt.

Cena: 33.09

szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535

Dostępność , płatność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
5905515356800

Pacynka na Rękę Krokodyl Zwierzątko Szary

 

To fascynująca zabawka, która przykuje uwagę swoim realistycznym wyglądem i szczegółowym wykonaniem. Ten krokodyl to prawdziwe dzieło sztuki dla małych i dużych miłośników przyrody.

 

Ma on charakterystyczne, żółte oczy, które nadają mu autentycznego wyrazu i sprawiają, że wydaje się być żywym stworzeniem.

Najważniejszym elementem krokodyla są realistycznie odwzorowane łuski na jego ciele. To szczegół, który nadaje pacynce prawdziwego charakteru i sprawia, że jest ona wyjątkowo atrakcyjna wizualnie.

Zabawka została wykonana z miękkiej gumy, co czyni ją miłą w dotyku i bezpieczną w użyciu. Dzięki elastycznej konstrukcji pozwala ona na różnorodne ruchy i gesty.

Wymiary pacynki wynoszą: 17 cm x 8 cm x 7,5 cm, co sprawia, że jest to odpowiednia wielkość dla rąk dziecka.

 

 

To interaktywna zabawka, która pozwala na tworzenie własnych opowieści i scenariuszy, zachęcając do rozwijania wyobraźni i kreatywności.

To doskonały sposób na wprowadzenie elementu przygody i natury do zabawy!

 

Wymiary krokodyla:

17 cm x 8 cm x 7,5 cm 

 

Wymiary opakowania:

16 cm x 22 cm x 24,5 cm 

 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Informacje o produkcie
Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć unisex
Wiek 3+
Długość towaru w centymetrach 16
Wysokość towaru w centymetrach 22
Szerokość towaru w centymetrach 25
Waga gabarytowa w gramach 1466.67
Parametry:
Wiek:
3 +
Płeć:
unisex
Długość towaru w centymetrach:
16
Wysokość towaru w centymetrach:
22
Szerokość towaru w centymetrach:
25
Waga gabarytowa w gramach:
1466.67
Ostrzeżenie!:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa art. papierniczych, piśmiennych, szkolnych i biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).

1. Ryzyko zadławienia (dla produktów z małymi elementami): Uważaj, aby małe elementy, takie jak naklejki czy spinacze, klocki nie dostały się w ręce dzieci, ponieważ istnieje ryzyko zadławienia.

2. Ostrożność przy korzystaniu z ostrych narzędzi: Używając nożyczek, noży lub innych ostrych narzędzi do cięcia kartek lub dekoracji, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć skaleczeń.

3. Bezpieczeństwo materiałów: Wybieraj produkty wykonane z nietoksycznych materiałów, szczególnie jeśli są przeznaczone dla dzieci.

4. Ryzyko pożaru (dla produktów z elementami elektronicznymi).

5. Przechowywanie w odpowiednich warunkach: Chroń przed wilgocią i ekstremalnymi temperaturami, które mogą uszkodzić papier i inne materiały.

6. Utylizacja: Zużyte lub niepotrzebne artykuły utylizuj w sposób przyjazny dla środowiska, oddając je do recyklingu. Unikaj spalania papieru w miejscach niedozwolonych.

7. Bezpieczne użytkowanie długopisów i ołówków: Pamiętaj o bezpiecznym przechowywaniu długopisów i ołówków, zwłaszcza w obecności dzieci. Ostre końcówki mogą stanowić zagrożenie.

8. Ostrożność przy korzystaniu z magnesów (jeśli występują): Jeśli produkt zawiera magnesy, upewnij się, że są one bezpiecznie przymocowane. Luźne magnesy mogą być niebezpieczne dla dzieci w przypadku połknięcia.

9. Alergie: W przypadku zauważenia reakcji alergicznej na materiały, z których wykonany jest produkt - należy zaprzestać użytkowania.

10. Uważaj na metalowe elementy (zszywki, spirale): Uważaj na ostre, metalowe elementy, takie jak zszywki czy spirale, które mogą powodować skaleczenia.

Dane producenta

Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

Osoba odpowiedzialna

Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie