Pistolet do kleju 120W
Symbol: 5903925003659
Dostępność: 7 szt.
Cena: 126.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903925003659
Dostępność: 7 szt.
Cena: 126.52
Więcej o produkcie
Wysokiej klasy pistolet do kleju na gorąco o bardzo dużej mocy z regulacją temperatury i zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Idealny do drobnych napraw, jak i do tworzenia przedmiotów dekoracyjnych. Niezastąpiony przy projektach DIY z wykorzystaniem różnych materiałów.
Wysoka moc, aż 120 W, krótki czas nagrzewania i wysoka wydajność sprawiają, że praca z tym pistoletem jest łatwa i przyjemna.
Dzięki regulatorowi w formie pokrętła w wygodny sposób można ustawić temperaturę w zależności od potrzeb. Lampka kontrolna informuje o nagrzaniu pistoletu do zadanej temperatury.
Automatyczny spust, blokada wycieku oraz ergonomiczny uchwyt antypoślizgowy dodatkowo ułatwiają pracę, a bezpiecznik chroni przed przegrzaniem urządzenia.
Zestaw zawiera:
- pistolet z przewodem 150 cm
- statyw
- 3 wkłady klejowe Fi 11x100 mm
- instrukcja
Dane techniczne:
- napięcie:230 V
- moc: 120 W
- czas nagrzewania: 3-5min
- wydajność: 12-16 g/min.
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
Dla dzieci powyżej 3-go roku życia
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DALPRINT Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Żabikowska 25
62-052 Komorniki
Poland
61 222 34 89
sklep@dpcraft.pl