-5% z kodem  EDUKAMP5

Podstawy przedsiębiorczości 2.0 - ćwiczenia

Symbol: 9788377351239

Dostępność: 100 szt.

Cena: 23.53

szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535

Dostępność , płatność i dostawa

Cena przesyłki:
9.49
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788377351239

Książka zawiera 339 ćwiczeń do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości, różnorodnych pod względem treści, formy i stopnia trudności. Układ zbioru ćwiczeń jest dokładnie dostosowany do treści i układu podręcznika Podstawy przedsiębiorczości 2.0i podobnie jak podręcznik, książka ta - składa się z trzydziestu ośmiu rozdziałów, podzielonych na sześć części. Na końcu każdej części znajdują się ćwiczenia przekrojowe (kompleksowe), obejmujące materiał zawarty we wszystkich zamieszczonych w niej rozdziałach.

Zbiór ćwiczeń jest wspólny dla uczniów wszystkich rodzajów szkół ponadpodstawowych, tj. dla uczniów techników, liceów ogólnokształcących i szkół branżowych I stopnia.

Ćwiczenia zostały skonstruowane tak, aby - oprócz poznawania i utrwalania materiału - wspomagały zdobywanie przez uczniów ważnych i przydatnych współcześnie umiejętności, takich jak wyszukiwanie i selekcjonowanie informacji, krytyczne myślenie oraz tworzenie i przedstawianie treści. Mogą być one wykorzystywane zarówno w trakcie zajęć lekcyjnych, stanowiąc ciekawe ich urozmaicenie, jak i jako gotowe źródło prac domowych dla uczniów.

Zgodnie z ustawą o systemie oświaty książka stanowi materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają zatwierdzeniu przez Ministra Edukacji Narodowej i nie są wpisywane do żadnych urzędowych wykazów. O ich wykorzystaniu przy realizacji programu nauczania decyduje nauczyciel, a dyrektor szkoły corocznie podaje do publicznej wiadomości materiały ćwiczeniowe obowiązujące w poszczególnych klasach w danym roku szkolnym.

Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania wysyłamy w formie elektronicznej tylko nauczycielom. Informacje o tym, w jaki sposób można otrzymać odpowiedzi do ćwiczeń i inne materiały dodatkowe, znajdują się na stronie wydawcy

Książka zawiera:

  • 339 ćwiczeń
  • 180 stron formatu B5  
Parametry:
Wydawnictwo:
Ekonomik
Autor:
Grzegorz Kwiatkowski, Jacek Musiałkiewicz
Rok wydania:
2021
Oprawa:
broszurowa
Stron:
180

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

GPRS Biurowe i chyba klocki:

 

Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa art. papierniczych, piśmiennych, szkolnych i biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).

1. Ryzyko zadławienia (dla produktów z małymi elementami): Uważaj, aby małe elementy, takie jak naklejki czy spinacze, nie dostały się w ręce dzieci, ponieważ istnieje ryzyko zadławienia.

2. Ostrożność przy korzystaniu z ostrych narzędzi: Używając nożyczek, noży lub innych ostrych narzędzi do cięcia kartek lub dekoracji, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć skaleczeń.

3. Bezpieczeństwo materiałów: Wybieraj produkty wykonane z nietoksycznych materiałów, szczególnie jeśli są przeznaczone dla dzieci.

4. Ryzyko pożaru (dla produktów z elementami elektronicznymi).

5. Przechowywanie w odpowiednich warunkach: Chroń przed wilgocią i ekstremalnymi temperaturami, które mogą uszkodzić papier i inne materiały.

6. Utylizacja: Zużyte lub niepotrzebne artykuły utylizuj w sposób przyjazny dla środowiska, oddając je do recyklingu. Unikaj spalania papieru w miejscach niedozwolonych.

7. Bezpieczne użytkowanie długopisów i ołówków: Pamiętaj o bezpiecznym przechowywaniu długopisów i ołówków, zwłaszcza w obecności dzieci. Ostre końcówki mogą stanowić zagrożenie.

8. Ostrożność przy korzystaniu z magnesów (jeśli występują): Jeśli produkt zawiera magnesy, upewnij się, że są one bezpiecznie przymocowane. Luźne magnesy mogą być niebezpieczne dla dzieci w przypadku połknięcia.

9. Alergie: W przypadku zauważenia reakcji alergicznej na materiały, z których wykonany jest produkt - należy zaprzestać użytkowania.

10. Uważaj na metalowe elementy (zszywki, spirale): Uważaj na ostre, metalowe elementy, takie jak zszywki czy spirale, które mogą powodować skaleczenia.



Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71  730260740



Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować 

opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

Dane producenta

ATENEUM M KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

Osoba odpowiedzialna

ATENEUM
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
kontakt@ateneum.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie