Brak towaru

Rozmowy ostatniej godziny. Dramat Boga i człowieka

Symbol: 9788327731517
Dostępność: 0 szt.
26.72
25.38 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788327731517

Każde spotkanie z Jezusem jest wyjątkowe

"Ostatnia godzina" to czas, w którym Chrystus stopniowo zbliżał się do chwili swojej śmierci, czas odmierzany wskazówkami kolejnych dni Wielkiego Tygodnia. To również moment wyjątkowych spotkań i rozmów . z: Marią z Betanii, Piotrem, Judaszem czy Dobrym Łotrem. W swojej książce ojciec Maciej Biskup OP pokazuje, że ta "godzina" nie jest zależna od ludzkiego czasu, że trwa, dlatego również my możemy wejść w dialog z Panem.

Historia paschalna jest niczym lustro naszego życia. W nim odbija się nasza własna historia Dramat Wielkiego Tygodnia rozgrywa się pośrodku ludzkich dramatów, w których, jak pisał ks. Józef Tischner, "dobro i zło nie stoją daleko od siebie, jak w królestwie pojęć, lecz splatają się we wspólnym czasie, we wspólnej przestrzeni, w jednym i tym samym człowieku".

Dzięki tekstom ojca Biskupa czytelnik przekona się, że ma szansę spotkać Boga w intensywności Jego obecności "tu i teraz" - dać się Mu objąć, doświadczyć pokoju, przebaczenia i czułości miłosierdzia.

Parametry:
Wydawnictwo:
WAM
Autor:
Maciej Biskup OP
Rok wydania:
2023
Oprawa:
broszurowa
Stron:
128

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

 

Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

 

Dla dzieci powyżej 3-go roku życia

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

Dane producenta

ATENEUM M KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
[email protected]

Osoba odpowiedzialna

ATENEUM
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
[email protected]

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: